2017 нова пролет се облекуваат палто во кореја долго лабава поврзана cardigan џемпер грб пролет во пролет
Ново

2017 нова пролет се облекуваат палто во кореја долго лабава поврзана cardigan џемпер грб пролет во пролет

DEN 781.00
DEN 1301.28

Во форма достапна за нарачката


Нова пролет плимата се случи производ мртвите годишен завршен попуст ЈЕНИ 28.5 ЈЕНИ 39.8 ЈЕНИ 57.8
ден одбројување : 06 23 54 секунди Turtleneck женски хан издание краток задебелување сет на женска конфекција заштита : 29.8 188.00 кликнете за да се држат до 158.2 заштита : 39.9 188.00 кликнете за да се држат до 148.1 заштита : 39.8 198.00 кликнете за да се држат до 158.2 заштита : 38.8 166.00 кликнете за да се држат до 127.2 заштита : 35 119.00 кликнете за да се држат до 84 заштита : 35.8 150.00 кликнете за да се држат до 114.2
рамо широчината ракав должина CM
градите 70 препорачува тежина 37 jins 51 поради различни мерни методи 100
таму ќе биде 85-138 грешка
поврзани податоци за повикување само со цел да добие вид prevail3-5cm

Главните својства

Големина:
One Size
Бренд Име:
OHCLOTHING
Материјал:
Памук
Материјал Состав:
Видете табела
Стил:
Новина
Техника:
Компјутер Плетени
Јака:
Мандарински Јака
Sleeve Должина(cm):
Половина
Облека Должина:
Долго
Тип На Објект:
Cardigans
Sleeve Стил:
Пеперутка Ракав
Декорација:
Возбудува
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Отворете Бод
Дебелина:
Тенка
Пол:
Жените
Член Број:
LLWC16954
патување:
Хан издание
Комбинација форми:
Едно парче
Должина:
In the long
Должина На Ракав:
Девет поени ракав
компонента содржина:
Повеќе од 95%
Ткаенини:
Други

Избор на купувачот