Отворено Спорт Тактички Универзална Појас Торбичка Телефон Случај Покрие Торба За Elephone P8 2017 / P8 Мини / Oukitel K4000 Плус / U11 Плус
Ново

Отворено Спорт Тактички Универзална Појас Торбичка Телефон Случај Покрие Торба За Elephone P8 2017 / P8 Мини / Oukitel K4000

DEN 469.00
DEN 609.60

Во форма достапна за нарачката


Универзална Отворено Спорт Тактички Holster Воена Molle Хип Половината Појас Паричникот Чанта Телефон Случај За најголемиот паметен Телефон Подолу 6 инчен Карактеристики : Мулти џебови внатре со голем капацитет и многу работи може да се стави во. Одлично за на отворено, тактички спорт, пешачење, качување, коњи и сл Големина : 17.5*12*6cm Тежина : 150g Надвор Стр ocket Може да содржи максимум телефон големина :158*85*10мм ; Внатре Стр ocket Може да содржи максимум телефон големина :160*95*10мм , па ако вашиот телефон големина е помала од 160*95*10 мм , ве молиме да бидат сигурни да се купи !

Главните својства

Бренд Име:
FSSOBOTLUN
дизајн:
Едноставен,Спортски,Гроздобер
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Големина:
17.5*12*6
Тип:
Паричникот Случај
Мало Пакет:
No
Карактеристики:
Тактички Појас Торба

Избор на купувачот