3Pcs 1:12 куклена куќа Кујна Тави Сцени Мини Emulational Играчка Садови Поставување Мини Кујна Тави За Деца Готвење Играчки
Ново

3Pcs 1:12 куклена куќа Кујна Тави Сцени Мини Emulational Играчка Садови Поставување Мини Кујна Тави За Деца Готвење Играчки

DEN 133.00
DEN 189.60

Во форма достапна за нарачката


Пад На Превозот Поддршка
3 Pcs 1 : 12 куклена куќа Готвење Тави Сцени Мини Emulational Играчка Садови Поставување Мини Кујна Тави За Деца Готвење Играчки
Карактеристики : производот е направен од алуминиум материјал. Тоа изгледа како вистински пан, но тоа е во мали димензии. Тоа е погоден for1 : 12 кукла куќа и кукли.
Параметри : Големина : Како што е прикажано погоре Пакување : OPP вреќа пакување Боја : Црвена/Црна/Sliver Тежина : 35g Материјал : Метал алуминиум во Објектот; готвење тави doollhouse За : деца кујна играчка
Пакување листа : 3* вештачки пан

Главните својства

Стил:
Модерна
Бренд Име:
АВТОРА ПРОДОЛЖУВА ДА РАБОТИ YUE
Тема:
Архитектура
Материјал:
Метал
Објектот:
Куклена Куќа Тави Сцени
Dropshipping:
Поддршка
Големина:
As the picture shown
боја:
Sliver/Црвена/Црна
Функција:
Кујната Готвење Играчка За Деца
клучен збор:
Пан Куклена Куќа
Материјал:
метални легури
Количина:
3pcs
Тип:
Тави играчка
Тежина:
35g

Избор на купувачот