IC нови оригинални MAX4063ETE MAX4063 QFN сосема бесплатен превозот
Ново

IC нови оригинални MAX4063ETE MAX4063 QFN сосема бесплатен превозот

DEN 1573.00
DEN 1918.08

Во форма достапна за нарачката


Добредојдовте на нашата продавница Нашите предности 1 : Нашата компанија по многу години на работење, попис на количини, поважно е дека можете да ги купите високо-квалитетни производи 2 : Ние ќе се продава по најниска цена, puerile е нашата цел 3 : Можете директно да ги купите нашите производи, ние ќе ви испратиме во најкратко можно време 4 : Како стока е многу широк, и ние се обидува да се ослободи некои производи премногу доцна за да испратите, ако ви треба било IC, го поздравуваме вашиот совет, ние ќе се обидеме да ги исполни вашите барања Shipment1.- Ние можеме да брод на сите производи во светот.2.- DHL, Fed Ex, ТНТ, UPS-от, EMS, Кина Пост, Хонгконг Пост се сите достапни.3.- Објектот ќе бидат испратени со 3 дневна по добивањето на плаќање.4.- Ве молиме бидете сигурни дека вашата испорака, адреса и контакт телефонски број се точни кога ќе понудата на објектот.5.- Можете да ги пратите на состојбата на вашиот производ на веб-сајт, откако тие се испраќаат надвор. Јас believe We ќе биде вашиот најдобар партнер Ние со нетрпение очекуваме да повеќе долгорочна соработка со вас ви посакувам среќни секој ден Искрени честитки

Главните својства

Теорија:
Временско Реле
Заштита На Функција:
Запечатени
Контакт Оптоварување:
Висока Моќност
Број На Модел На:
1
Употреба:
Општа Намена
is_customized:
Yes
Напон:
220V
Извор На Енергија:
AC

Избор на купувачот

UCC28C45D UCC28C45 28C45 SOP8 TI
Ново
UCC28C45D UCC28C45 28C45 SOP8 TI
Во форма достапна за нарачката
DEN 827.00
Класификација на производот: