100g Црна Рефил Тонер Прашок Колекции За Брат ХЛ-2220 2230 2240 2270 2270DW 2280DW Печатач
Ново

100g Црна Рефил Тонер Прашок Колекции За Брат ХЛ-2220 2230 2240 2270 2270DW 2280DW Печатач

DEN 358.56

Во форма достапна за нарачката


Тонер Прашок Информации :
Карактеристики
Компатибилен;
Висок црна степен подмачкување перформанси добра компатибилност
Компатибилен За
ЗА Брат ХЛ-2130/2240 D/2250 DN/2220/2230/2240/2270/2270 DW/2280 DW/DCP-7060 D/7065 DN/7055/MFC-7360/7460 DN/7860 DW Печатач и така натаму
Капацитет
100g
Боја
Црна
Пакет inlcuded :
1 Шише х 100g Црн Тонер во Прав
Функција :
1. Заштеда на трошоци.
2. Не ја оштети машината.
3. Лесен дизајн.
4. Високо квалитетно печатење.
5. Ниска употреба на јаглерод заштита на животната средина .
Answer : ___________________________ Note :
1. Се чуваат на ладно, суво место.
2. Се тресат добро пред употреба.
Предупредување : за да се Избегне директен контакт со очи и кожа

Главните својства

Обоени:
Yes
Функција:
Компатибилен
Тип:
тонер во прав
Име на производ:
тонер во прав
Број На Модел На:
За Брат ХЛ-2220 2230 2240 2270 2270DW 2280DW
боја:
Црна
Капацитет:
100g
Рок На Траење:
24 месеци

Избор на купувачот