Обичај жаба Платно Сликарство Постер Висок Квалитет на Платно Постер Дома Декорација ткаенина ткаенина ѕид постер печатење
Ново

Обичај жаба Платно Сликарство Постер Висок Квалитет на Платно Постер Дома Декорација ткаенина ткаенина ѕид постер печатење

DEN 255.00
DEN 335.52

Во форма достапна за нарачката

Почитуван Господине/Госпоѓо, Колку убав ден! Сите наши производи може да се прилагоди. Ако сакате да го прилагодите вашиот имиџ, ве молиме контактирајте со нас за да се утврди дали сликата е доволно јасна.
Обичај жаба Платно Сликарство Постер Висок Квалитет на Платно Постер Дома Декорација ткаенина ткаенина ѕид постер печатење
Детали за производот Материјал : Платно Облик : Правоаголник Спецификација : Еден-парче Пакет е прилагодено : Да Боја : Како на сликата покаже Големина : Мулти големина Сценарија : Ѕид Локација : Дома Декор Употреба : Прилагодено Дома Декор Платно Постери
Пратката 1.Ние само брод ставка на вашиот Али селектирани адреса стандардно. Ако сакате да ја смените вашата адреса, ве молиме промени во Али примање адреса ПРЕД да плаќаат. 2.Трговијата е прекуграничната , па тоа ќе биде потребно долго време за испорака, типичен време на пристигнувања од е меѓу 20-59 дена. Ако не сакате да се чека толку долго време, ве молиме да обрнете Express надомест или не го купат. Ако ви треба побрзо превозот услуга, како DHL, или ЕМС, ве молиме контактирајте со нас. 3.Ако не се примени во рок од 60 дена, ве молиме ги споделите со нас ,ние ќе ја за вас или наплата. 4. Ние не се Одговорни за вашата Царина. Позитивни повратни информации Ако имате примено со цел, ве молиме Потврдува дека стоката непроменети .Ако не сте задоволни со производот, ве молиме да ни даде 5 ѕвезди. И ако не сте задоволни со објектот или се изгуби на патот, и сакам да се остави лош повратни информации или отворен спор, ве молиме контактирајте со нас во времето. Негативни повратни информации не може да го реши проблемот, треба да му кажете ни проблеми, Па ние може да го поправам и да бидете среќни. Ви благодариме за вашата поддршка, и ние со нетрпение очекуваме да се обезбедување на вас со најдобрите купување искуство повторно на Ali Express! Топла пребарување : постер,постери,постер за деца соби,дома декор,дома декорација додатоци,декорација,3d ѕид постер ,за дома,ѕид уметност,производи за домаќинство,гроздобер постер,платно,Платно Сликарство,текстил, постер ,Платно постер,ткаенина постер

Главните својства

Големина (Инчен):
20x30cm, 27x40cm, 30x45cm, 40x60cm, 50x75cm, 60x90cm
Стил:
Класични
Материјал:
Платно
Предмети:
Животните
Бренд Име:
xxihlive
Тип:
Платно Printings
Број На Модел На:
Rectangel-Мулти
Техника:
Спреј Сликарство
Поддршка База:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Рамка:
No
Форма:
Еден
Обликот:
правоаголник
оригиналниот:
No
Медиум:
машина за печатење
Материјал:
Платно
Е Прилагодена:
Yes
боја:
Како се покаже слика
Големина:
Multi size
Сценарија:
Ѕид
Локација:
Дома Декор
Употреба:
Обичај Дома Декор Платно Постери
Слика:
жаба

Избор на купувачот