Нови Пристигнување! Пролет, Есен/Зима Жените Чорапи 3D Печатење Ретро Дами Чорапи Мода Гроздобер Памук Благородништвото Човечки Карактер Чорапи
Ново

Нови Пристигнување! Пролет, Есен/Зима Жените Чорапи 3D Печатење Ретро Дами Чорапи Мода Гроздобер Памук Благородништвото Човечки

DEN 160.00
DEN 178.08

Во форма достапна за нарачката

Answer : ___________________________ Note : 1.За Русија клиенти ,ве молиме да го напишете вашето име и презиме . ако не сте целосно име и презиме ,вие може да не ја прими парцели во вашата земја. 2.Боја може да се разликува малку поради боја поставката на секој поединец да го следи. 3. Шведската купувачи, прием на стоки, тоа може да биде наплатен данок на додадена вредност, ве молиме да соработува со дозвола, или не може да ја прими стоката 4. Ако купите повеќе од два килограми на парцели, ќе испрати комерцијални експрес испорака. Ќе добиете парцели во околу 7 дена. Производ Infromation Име На Производ Нови Пристигнување! Пролет, Есен/Зима Жените Чорапи 3 D Печатење Ретро Дами Чорапи Мода Гроздобер Памук Благородништвото Човечки Карактер Чорапи Стил за Печатење Чорапи Материјал Памук Големина 35-40 EU Пакување OPP вреќа Пакување количина 1 Пар Забелешка 1.Ако сте руски или Украина купувачот, ве молиме оставање на вашето име и презиме, така што можеме да го испратите вашиот парцела непречено. 2.Боја може да се разликува малку поради боја поставката на секој поединец да го следи.
За Превозот
1.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена по плаќање comfirmed. Освен празници
2.Ние обично брод на светот преку кина пост воздухопловната, Општиот рок на Испорака е 7-30 дена. Посебни Услови за Испорака Време е 30-60 дена (како на Царинските истражни Временски фактор и така натаму).
3.Нарачки ќе бидат испратени од страна на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, БЕЗ следење детали.
4.За да се обезбеди да добиваат по минимален данок, декларираната вредност по пар чорапи е $0.8 долар , купувачи се одговорни за какви било царински давачки или ДДВ се наплаќа .
Ако сакате да примате го објектот побрзо,ве молиме изберете друга превозот методи(EMS,DHL,FEDEX,UPS-от).
За Плаќање
Уметноста чорапи продавница Прифаќа Следниве начини на Плаќање :
1.Boleto, Виза, Мастеркард, QIWI, Western Union, Маестро дебитна картичка, Web Money и банкарски трансфер.
Било данок не е вклучена во објектот цена или на превозот обвиненија.
За Услугите
1. 100% Пари Гаранција за враќање на подолу ситуации .(1.предмети што не се како што е опишано.2.Производот е оштетен и не може да се користи)
2. Ако имате било какви прашања,ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24hours . Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби, тоа ќе биде нашето најголемо задоволство ако имаме можност да ви послужи во блиска иднина. Ние искрено се добредојдени сте да започне долгорочна деловна соработка.
За Повратни Информации 1. Ве молиме помогнете да закуп ни ПЕТ ЅВЕЗДИ и стоки повратни информации доколку не сте задоволни со нашата објект и услуга. 2. Ако имате било каков проблем во врска со нашите производи или услуги, ве молиме да ни кажете пред да остави негативни повратни информации, ние ќе се потрудиме да се реши и да ви обезбеди најдобра услуга на клиентите. За Бои ќе Има боја грешка, бидејќи на различни екрани прикажани, кога ќе прими предмети, можеби бојата е малку поинаква, како на сликата покажува. Ние ќе се обидеме потрудиме да им понуди вистински слики, не може да се избегне боја грешка, ние не би го прифати лоши повратните информации поради малку боја грешка. Ви благодариме

Главните својства

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Sock
Пол:
Жените
Бренд Име:
KEP
Дебелина:
Стандард
Број На Модел На:
as414
Sock Тип:
Повик
Материјал:
Spandex,Памук,Полиестер
Шаблон Тип:
Печати
Објектот Должина:
medium
Тип:
Моден
Стил:
3D Испечатени
За сезоната:
Пролет лето Есен Зима
Пол:
жените женски дами
Големина:
35-40EU
Продажба тип:
Трговијата на мало,трговија на големо
Пакување:
OPP вреќа
боја:
4 бои
Ткаеше:
Карактер Дами
Карактеристики:
Дише, абсорбента, анти-beriberi, анти-триење

Избор на купувачот