Buildreamen2 Автомобил Покритие Водоотпорен Згусне Памук Сонцето Анти-УВ Дожд Снег Град Заштитна Маска Sunshade За Акура RDX SLX MDX ZDX
Ново

Buildreamen2 Автомобил Покритие Водоотпорен Згусне Памук Сонцето Анти-УВ Дожд Снег Град Заштитна Маска Sunshade За Акура RDX

DEN 3527.00
DEN 4967.52

Во форма достапна за нарачката

Функција : -Само За Акура RDX SLX MDX ZDX -Материјал : Алуминиумска Фолија & ЈП Композитни & Топол Воздух Памук -Материјал својства : Водоотпорен, заштита на бојата, тепам -Боја : Сребро -Тежина : 1.85-3 кг -Сезона на располагање : Пролет, Лето, Есен, Зима Функција : -Лето Рефлексивни стапка од над 90%, супер УВ доказ -Зимски град ,снег ,мраз превенција -Стоп птичјиот измет ,остава ,прашина. -Го издржи температура -40 ℃ до 55 ℃ Пакетот Вклучува : 1 x Автомобил Покритие (Со Складирање Торба)

Главните својства

Тип На Објект:
Автомобил Опфаќа
Објектот Ширина:
2m
Објектот Тежина:
3.5kg
Специјални Функции:
Анти-УВ, Водоотпорен, Отпорен на Град
Година:
За Акура RDX SLX MDX ZDX
Материјал Тип:
Алуминиумска Фолија & ЈП Композитни & Топол Воздух Памук
Објектот Висина:
1.73m
Бренд Име:
Buildreamen2
Објектот Должина:
5m
боја:
Сребро.
Сезоната:
Пролет, Лето, Есен, Зима
Тип:
целосна автомобил покритие
Водоотпорен:
Yes
Објектот Тежина:
1.8-3.5 KG

Избор на купувачот