3 Парче Сино chrysanthemum Цвеќиња Група Сликарство Платно Печатење на Ѕид Слики за Соба Декорација Дневна Соба
Ново

3 Парче Сино chrysanthemum Цвеќиња Група Сликарство Платно Печатење на Ѕид Слики за Соба Декорација Дневна Соба

DEN 732.00
DEN 1434.72

Во форма достапна за нарачката

3 Парче Сино chrysanthemum Цвеќиња Група Сликарство Платно Печатење на Ѕид Слики за Соба Декорација Дневна Соба
size1 : 30x60cmx3 (12inchx24inchx3 )
size2 : 40x80cmx3 (16inchx32inchx3 )
size2 : 3 0x9 0cmx3 (12inchx36inchx3 )

Главните својства

Големина (Инчен):
size1, size2, size3
боја:
Unstretch, Се Водат
Стил:
Модерна
Материјал:
Платно
Тип:
Платно Printings
Рамка:
Yes
Бренд Име:
BYFEN УМЕТНОСТ
Број На Модел На:
XJDC10YF-(34)
Поддршка База:
Платно
Обликот:
правоаголник
Форма:
Три-слика Комбинација
Предмети:
Цвет
оригиналниот:
No
Рамка на режимот:
Врамени Огледала
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Техника:
Спреј Сликарство

Избор на купувачот