За Asus Zenfone 3 Max Zc553kl Случај Силиконска Маска Кул Цвет Насликани Мека Tpu Покритие За Asus Zenfone 3 Max Случај 5.5 Zc553kl
Ново

За Asus Zenfone 3 Max Zc553kl Случај Силиконска Маска Кул Цвет Насликани Мека Tpu Покритие За Asus Zenfone 3 Max Случај 5.5 Zc553kl

DEN 75.00
DEN 122.88

Во форма достапна за нарачката

BEBIRDCASE е добро позната трговска марка во Кина. BEBIRDCASE е посветен на обезбедување на клиенти со високо квалитетни производи и одлична услуга. Производите се продаваат и дома и во странство, освојувајќи корист и комплимент од клиенти. BEBIRDCASE е вашиот Најдобар избор. Посетете ја нашата Службен Store : https : //www.aliexpress.com/store/all-wholesale-products/636329.html
За Asus Zenfone 3 Max Zc553kl Случај Силиконска Маска Кул Цвет Насликани Мека Tpu Покритие За Asus Zenfone 3 Max Случај 5.5 Zc553kl
Опис На Производот>>>
1. Новиот Бренд На Луксузни Shockproof Телефон Случај
2. Нова Мода Мека TPU Случај за Asus Zenfone 3 Max Zc553kl
3. Врвен Квалитет со Ниска Цена
4.Го заштитува вашиот телефон од нечистотија, гребнатини, dings и шок
Нашата Компанија Предност>>>
Обезбеди вистинска слика за препродавач!
Над 4 компјутери е prefered ,и ќе се добие колку што е 7% попуст
Шопинг Водич :
Превозот 1. Објектот ќе биде предаден во рок од 1-2 дена. 2. Време на испорака : Преку Експрес : Генерално од 3-7 работни дена. Преку Кина Пост : Генерално 10-30 работни дена. 3. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
Повратни информации : Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив

Главните својства

Бренд Име:
BEBIRDCASE
Мало Пакет:
No
Компатибилен Бренд:
ASUS
Карактеристики:
Моден Насликани 2017 Најновите Ултра Меки Силиконски Телефон Случај Кеси Маска
Функција:
Нечистотија-отпорни,Анти-удар
Тип:
Монтиран Случај
дизајн:
Цвеќиња,Ткаеше,Симпатична,Спорт,Егзотични,Животински,Сјајна,Апстракт
Состојба:
100% Сосема Нов Висок Квалитет На++++
Материјал:
Ulta Мека Silm Трајни TPU Силикони
Стил:
Делукс Мода Elegent Симпатична Слика
Тежина:
Ultra Thin About 30g
Карактеристика 2:
Висок Квалитет Shockproof Целосна Заштита На Покрие Capa Coque
Пад на превозот:
Целосна Поддршка
Број На Модел На:
за Asus Zenfone 3 Max ZC553KL 5.5 инчен
Продажбата на начин:
Трговија на големо и Мало Rree Превозот
Времето на Пазарот:
2017 Нов Бенд на Пазарот и Топла Продажба Coque Fundas Школка Capa

Избор на купувачот