24x8x20cm стои куче симулација бело куче модел полиетилен&furs poodle куче занаети,дома декорација играчка d2755
Ново

24x8x20cm стои куче симулација бело куче модел полиетилен&furs poodle куче занаети,дома декорација играчка d2755

DEN 1017.00
DEN 1919.52

Во форма достапна за нарачката


Прво,ви благодариме за вашата посета на нашата продавница , мора да биде неверојатно ако се дружите во нашата продавница.
имаме многу различни серии на играчки, и ние мора да понуди најдобра цена и со најдобар квалитет.
Материјал : внатрешната структура пластични садови
надвор структура furs
вистински објект фотографии како следниве покаже :


Главните својства

Тема:
Животните
Стил:
Вештачки
Материјал:
Пластични

Избор на купувачот