Креативни љубов двојка материјали, неколку сакаат да се заклучи љубов сувенири свадба подароци значење слатка не се одделени
Ново

Креативни љубов двојка материјали, неколку сакаат да се заклучи љубов сувенири свадба подароци значење слатка не се одделени

DEN 239.04

Во форма достапна за нарачката


Креативни љубов двојка материјали, неколку сакаат да се заклучи, љубов сувенири, свадба подароци, што значи слатка не се одделени Карактеристики : 100% нов и висок квалитет се Користи за љубовта сувенири подарок, значењето на слатка двојка не одделени Материјал : Алуминиум легура Пакување вклучува : 1 x катанец

Главните својства

Големина:
mini
Број На Модел На:
miao-1001
Бренд Име:
Halojaju
Заклучување Тип:
Внесувањето Катанец
Тежина:
60g
Материјал:
Алуминиум легура
Тип:
fechadura
користат за:
Заклучување на Вратата Торба Фиока Шкафот Ранец ект
Функција:
Safe катанец
Име:
катанец
Производот:
багаж кодот
Тип На Производ:
Љубов сувенири
Употреба:
багаж кодот
тип на производ - 2:
Љубов љубители кодот

Избор на купувачот