Пролет и лето нова голема големина црна водат микро Ла фармерки дами мали звучници долги панталони секојдневен панталони 066
Ново

Пролет и лето нова голема големина црна водат микро Ла фармерки дами мали звучници долги панталони секојдневен панталони 066

DEN 1234.00
DEN 1371.36

Во форма достапна за нарачката

Референтна Висина големина & . Ве молиме, изберете ја големината според висината и тежината Големина Половината Ширина
(cm) Ширина на Колковите
(cm) Пред crotch
(cm) должина Панталони
(см) Нозе Wai (cm) 26 64 84 22 100 42 27 67 87 21 101 44 28 71 90 21 102 47 29 74 93 21 103 48 30 78 96 21 104 50 31 80 100 21 105 52 32 84 102 21 106 54 единица : (cm) 1cm = 0.3937 инчи 1 инчи = 2.5399 cm

Главните својства

Големина:
26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34
Тип На Објект:
Фармерки
Пол:
Жените
Декорација:
Се Мијат,Џебови
Затворање Тип:
Патент Летаат
Број На Модел На:
066
Должина:
Calf-Length Pants
Ткаенина Тип:
Омекнувач
Стил:
Канцеларијата Дама
Фармерки Стил:
Одблесокот Панталони
Измијте:
Кајгана Миење,Светлина
Половината Тип:
Средината
Одговара Тип:
Слаби
Бренд Име:
Z&ЈАС
Материјал:
Памук

Избор на купувачот