Зимски Пејзаж Рачно Изработени Бела Birches Шумата Маслото За Дневна Соба Декорација На Куќа Давање Хотел Оркестарот
Ново

Зимски Пејзаж Рачно Изработени Бела Birches Шумата Маслото За Дневна Соба Декорација На Куќа Давање Хотел Оркестарот

DEN 4838.00
DEN 6912.00

Во форма достапна за нарачката

Вашиот purc hase може да се постигне својата рака во наредните неколку дена.
П : Што треба да направам ако не сум добил мојот купување?
О : Доколку не сте го добиле вашата нарачка, ве молиме да бидете трпеливи.Нашите уметници можат да ги менуваат сликите како на вашето барање, како што луѓето можат да се отстранат или да се додаде. Купување од нас, ви дава можност да купите масла во цената на големо.Th e цени за нашите клиенти слики зависи од големината на сликите и комплексноста на слики.зимски Пејзаж рачно изработени Бела Birches Шумата Маслото За Дневна Соба Декорација на Куќа Давање Хотел Оркестарот Големината Ако имате било какви посебни requets ,ве молиме ги споделите со нас Материјали со Висок квалитет платно и животната средина маслени бои Детали 100% рака насликани маслото на платно Врамени/Протегала Бр . Поради скапи превозот цена,пакет вклучуваат само Маслото. Ако вашето купување се изгуби, ние ќе ви испратиме нова.
Ние сами многу големи Професионални уметници повеќе од 200pcs, редефинирање на вашиот животен стил со овој уникатен и елегантно парче уметност создадена од страна на нашиот уметник. Внатрешноста рамка и превозот цена е околу $50-$100.
П : Може да се прогласи пониска вредност?
A : Да, обично ние ќе прогласи $10-$30 за мали парцели (1-3 компјутери). Ве молам само контактирајте со нас, ние може да наслика било која големина и било слики)
Ние сме една фабрика која специјализира во маслото,се произведуваат и tradining.
П : Дали ви се нуди големопродажната цена?
A : Да, ако сакате да го нарачате многу парчиња заедно, можете да контактирате со нас и ние ќе ги провери колку попуст ние може да понуди. Па ве молиме mail нас слики тогаш ние ќе го цитирам за вас. Во меѓувреме, ве молиме контактирајте со превозот компанија од ваша страна или контактирајте со нас за помош, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне. Ако имате посебни барање, ве молиме контактирајте со нас.
нудиме висок квалитет на слика и најдобри cid) услугата е нашата цел. Прилагодено нарачки Прифатено (Ние сме сликарство фабрика. Но не сме сигурни дека објектот ќе пристигнат на време целосно, затоа што меѓународната превозот е тешко да се контролира. Ве молиме да се стави вашите барања за модификација на цел.Ние сме мило да ви помогне во размена на другите , но купувачи се одговорни за сите на превозот обвиненија.
Клиентите s големини и клиентите s сликарство исто така достапни .
П : Може ли да добијам попуст?
A : Обично ќе имаме попуст на секои неколку месец, може да се стави на производи ви се допаѓа во вашата кошничка и add to желба листа, се чека на системот да ве информира за попуст. Ние дури и може да се комбинираат две слики за да се направи еден сликарство.
П : Што треба да направам ако на сликите што ги купиле не му се допаѓа?
А : ве Молиме слободно контактирајте со нас преку Платформата на Веб Пошта или E-mail порака, ние ќе ги реши сите проблеми со вас . Имаме неспоредлив способност за купување слики, на ниската цена и наместо зголемување на нашето профит ние пренесување на заштедите на нашите клиенти. Облека, коса и боја на очите и позадини можат да бидат променети.
П : Зошто се толку ниски цени?
A : имаме многу талентирани и господар уметници, ние купување илјадници висок квалитет масла од нив директно.
П : Како ми треба под итно, Дали преку ноќ превозот начини?
A : Општо земено, ние ќе испраќање на printings во рок од 2-7 Дена по вашата исплата расчисти, Можете да ни кажете ако е потребно итно, тогаш ние ќе се обидеме да изберете преку ноќ превозот начин за вас.

Главните својства

Големина (Инчен):
30x90cmx4pcs, 40x120cmx4pcs, 50x150cmx4pcs, 60x180cmx4pcs, 70x210cmx4pcs
Материјал:
Платно
Тип:
Масла
Поддршка База:
Платно
Стил:
Апстракт
Обликот:
правоаголник
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Техника:
Рачно Насликани
Медиум:
Масло
Број На Модел На:
YJM
оригиналниот:
Yes
Бренд Име:
qunexc
Форма:
Мулти-слика Комбинација
Предмети:
Пејзаж

Избор на купувачот