19V 4.74 НА 90W лаптоп AC адаптер апарат за полнење за на Toshiba Satellite Про A100-511 A100-514 A100-518 C50-A-1KV C50-A-1MM C70-A
Ново

19V 4.74 НА 90W лаптоп AC адаптер апарат за полнење за на Toshiba Satellite Про A100-511 A100-514 A100-518 C50-A-1KV C50-A-1MM

DEN 623.52

Во форма достапна за нарачката

19 V 4.74 НА 90 W лаптоп AC адаптер апарат за полнење за на Toshiba Satellite Про A100-511 A100-514 A100-518 C50-A-1 KV C50-A-1 MM C70-А Ако не сте сигурни дали овој адаптер работи за вашиот лаптоп компјутер, ве молиме оставете цел порака на вашиот лаптоп модел или побарате од нас пред цел, ви благодариме ! Спецификација : Боја : Црна Компатибилен Бренд : за Toshiba Влезен Напон : AC 100~240 V Текст Фреквенција : 50~60 Hz Моќ : 90 W Излезен Напон : 19 V Излез Тековната : 4.74 На Карактеристики :
Висок квалитет со 100% сосема нов над задолжен, во текот на струја, во текот на напон, кратки-коло, и со текот на топлина заштита Високо прецизни излезниот напон, мал бран и ниските пречки Направени од квалитетни компоненти и коло Безбедно и издржливи Ние само се продава високо квалитетни производи со трајни употреба живот Пакет : се Вклучени : 1 x лаптоп адаптер (без кабелот за напојување) Забелешка : кабелот за напојување е во голема превозот цена, бидејќи на нејзината тежина. Ако ви треба кабелот за напојување, ве молиме да ги купите на линкот подолу, ние ќе брод надвор со адаптер цел заедно. Ви благодариме за вашето разбирање и поддршка! За кабелот за напојување со НАС/Евра приклучокот,Pls додадете pc За кабелот за напојување со велика БРИТАНИЈА/AU приклучокот,Pls додадете pc Слики :

Главните својства

Компатибилен Бренд:
Универзална,За Toshiba
Број На Модел На:
A100-511
Излезна Струја:
4.74 На
Бренд Име:
Firstmax
Пакет:
No
Излезниот Напон:
19V
Приклучок Тип:
за сите

Избор на купувачот