100 X 2 Guage 2 AWG X 3/8 во SC35-10 Бакарни Цевки Терминали - Батерија Кабел Гкл/претходно биле вклучени
Ново

100 X 2 Guage 2 AWG X 3/8 во SC35-10 Бакарни Цевки Терминали - Батерија Кабел Гкл/претходно биле вклучени

DEN 895.20

Во форма достапна за нарачката


Добредојдовте на нашата Продавница
Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас
Опис
Многу од 100 компјутери
100% Нови, Никогаш Не Се Користи.
Висок Квалитет На Бакарни Цевки Терминали - Батерија Кабел Гкл/Претходно Биле Вклучени
Класа На квалитет.материјал е чист бакар
Целиот спектар на Бакар Терминали
Изработени од високо квалитетни конзервирани бакар
Ве молиме имајте во предвид дека кабел големини се мери во милиметри⊃2;
Овие терминали се користи во Автомобили, Мотоцикли, Мопеди, Камиони, Каравани, Чамци Квадрицепси, скутери и многу други апликации
Ако ви е потребна различна количина ве молиме контактирајте не за цена.
Имаме широк спектар на контакти, релеи, реле носители, осигурувачот носители, grommets и многу други автомобилската електрични компоненти.

Главните својства

Тип:
Повлечи

Избор на купувачот