УВ Мастило Амортизерите За Epson R1800 R1900 R2400 R1100 1390 1400 1410 1430 УВ Мастило Амортизерите DX4 Филтер Црна
Ново

УВ Мастило Амортизерите За Epson R1800 R1900 R2400 R1100 1390 1400 1410 1430 УВ Мастило Амортизерите DX4 Филтер Црна

DEN 2280.00
DEN 2400.00

Во форма достапна за нарачката

УВ Мастило Амортизерите За Epson R1800 R1900 R2400 R1100 1390 1400 1410 1430 УВ Мастило Амортизерите DX4 Филтер Црна
големина на конектор : 3мм*2mm
Тоа може да работи за УВ МАСТИЛО печатач.
Компатибилен за следните модели :
Ролан : FJ-740/540/SJ740/540/SP300/540/SC540 Mutoh : RJ-8000/8100/900 C/1304 E
Mimaki : JV3/JV4/JV22
за Epson : R1800/1900/1390/2400/1100 итн DX4 и DX5 печатач
EPSON3000/7000/7500/9000/9500 итн печатач
Тоа може да го замени оригиналниот амортизерите
Ќе треба да ја замените оваа амортизерите за секои 3 месеци

Главните својства

Број На Модел На:
УВ мали амортизерите -R1800
Бренд Име:
TOPINKJET
боја:
K
Тип:
Други
Име на производ:
УВ мастило амортизерите
користат за:
за Epson R1800 R1900 R2400 R1100 1390 1400 1410 1430 УВ Мастило Амортизерите
конектор:
плоштад конектор
Објектот:
УВ Мастило Амортизерите За Epson R1800 R1900 R2400 R1100 1390 1400 1410 1430 УВ
Материјал на мастило амортизерите:
pp материјал
боја на амортизерите:
Црна
Тип на амортизерите:
УВ филтер амортизерите
1 многу:
50pcs

Избор на купувачот