YIHUA 928D Лемење Железо 65W Прилагодлива Температура Електрични Лемење Железо Подарок 5pcs Совети 110V или 220V За Заварување Поправка Алатка
Ново

YIHUA 928D Лемење Железо 65W Прилагодлива Температура Електрични Лемење Железо Подарок 5pcs Совети 110V или 220V За Заварување

DEN 1858.00
DEN 2352.00

Во форма достапна за нарачката


НОВИ YIHUA 928 D Лемење железо ESD Thermostatic Дигитален дисплеј прилагодлива температура работа спиење функција Целзиусови Конверзија 110 V 220 V по желба. ЕУ НИ АУ велика БРИТАНИЈА Приклучок
Карактеристики
1.Прилагодување на сензорот за контрола на температурата коло,микро-компјутер за контрола на температурата технологија, со точната температура на екранот и со голема брзина температури надомест на штета. Тоа е пренослив стил константна температурата на лемење железо со прецизна екранот.
2.Приспособувањето на високо прецизни префрлување напојување технологија ,со пренослив дизајн, мали димензии и мала тежина.
3.Со дигитални температура пресметка функција, лемење железо хибернација функција. Целзиусови степени/Целзиусови екранот конверзија функција.
4.Приспособување на високо прецизни LED екран со посебен дизајн ,екран на владата е многу јасна и убава.
5 The лемење железо температура опсег е 90-480°C, 90 °C ниска температура користи за резба,како дрво carvings и така натаму треба ниска температура место.
За Senting
1 : не грижете се за нашите испорака брзина, нашата продавница производи имаат инвентар! Откако ќе поставите цел, ќе организираме пратката во времето!
2 : Можете да го изберете вашиот сопствен начин на логистика!
Ако не имаат посебни барања, ние може да избере најбрз начин мислиме дека логистика испорака!
3 : Пред пратката, ние ќе ги провери вашата адреса, доколку вашата адреса припаѓа на оддалечена област, Ние ќе добиете во контакт со вас!
4 : Нашите производи не се вклучени во цената на царинските давачки и далечински испорака трошоци
Ако треба да се консултира производ, ве молиме кликнете на плик да го испратите порака директно! Ние ќе ви одговори на вашето прашање како е можно поскоро. Ако сакате да се јавите на продавачот побрзо, ве молиме да ги собереш на телефонот да скенира две-димензионални кодот! Нашата посветеност :
1 : не ја прими стоката Наплата или Повторно испорака
2 : Оштетена стока Враќање на трошоци за Поправка
3 : стоката не може да се користи Наплата или Повторно испорака
Но ве молам запомнете : за Било какви прашања ве молиме контактирајте со нас да се реши, не се отвори спорови, Спорови е само губење на време
Не отворајте спорови
Не отворајте спорови ви Благодариме За по-продажбата на услугата
1 : Кога на стоки во рамките на определено време не стигне до рацете, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви ги даде на стоката повторно под услови! Или да ви даде наплата! 2 : Ако купувачот за заштита на време наскоро ќе бидат повеќе, молам контактирајте ме, јас ќе ви даде да се прошири на вашиот примање на време 3 : ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме оставете full-ѕвезда () и добар фидбек за нас.вашето мислење ќе ни ги охрабри да се направи подобро во задгробниот живот. Ви благодариме!

Главните својства

боја:
110V, 220V
Бренд Име:
YIHUA
Излезна Моќност:
65W
Број На Модел На:
YIHUA 928D
Излезна Температура:
90-480 целзиусови степени
Температурата Стабилност:
Постојана температура
Димензии:
6.5*6*26.5 cm
Текст Voltagle:
110V 220V факултативна
Нето тежина:
0.104 KG
Применливи железо совети:
900M серија железо совети
DIY Материјали:
Електрични
температура на екранот:
LED Дигитален Дисплеј
подарок:
Со 5pcs лемење железо совети
Карактеристики:
прилагодлива температура
Тип:
лемење железо
Type1:
Прилагодлива температура лемење железо
Type2:
електрични лемење железо
type3:
Лемење железо со 5pcs железо совети

Избор на купувачот