3 -- 4Person Целосно Автоматски се Отвори Голема Еден Слој Кампување Шатор Отворено Водоотпорен Сончање Кампување Пешачење Шатор
Ново

3 -- 4Person Целосно Автоматски се Отвори Голема Еден Слој Кампување Шатор Отворено Водоотпорен Сончање Кампување Пешачење Шатор

DEN 3152.00
DEN 3502.56

Во форма достапна за нарачката


Опис На Производот
5 8 Лице Шатор
Материјал : 210 D Оксфорд Ткаенина
Големина на : 280 * 200 * 120 CM
Тежина : 3.8 KG
3 4 Лице Шатор
Материјал : 190 D Полиестер
Големина на : 250 * 150 * 110 CM
Тежина : 2.4 KG
Информации за исплата прифаќаме Кредитна картичка ,TT remittance, Western Union, Money Gram и други методи за плаќање.Ако имате тешкотии во донесувањето на плаќањето ,ве молиме контактирајте со нас за помош . За царинските прогласи Ако одлучите да испратите Кина Пост Воздух mail : Вкупниот износ на Кина пост воздух mail by default 7 долари, Ако изберете да испратите express (DHL , Fedex , ТНТ , UPS-от , DPEX , EMS , ЕКОНОМСКИ Пакет , Кина Пост Воздух Парцела ) , Ние ќе се пријавуваат вистинските вкупната цена на производот (не вклучувајќи Испорака полнење). Совети : Кога вкупниот износ на стоки да се изјаснат повеќе од 550 долари, Ние ќе ве известиме да го плати 33 долари во царински давачки. Ако имате било какви дополнителни бара ве молиме контактирајте со нас . Превозот Информации 1. Време на испорака : Можеме да ја пратите пратката од страна на Кина препорачана Пошта Пост или Хонгконг Регистрирани Пост Воздух Mail,Кина истите да се изречни или Кина EMS ,DHL,FEDEX ,ТНТ Кина препорачана Пошта Пост или Хонгконг Регистрирани Пост Воздух Mail,повеќето counry ќе пристигнале парцела во 15-35 работни дена. Кина истите да се изречни или DHL,FEDEX ,ТНТ повеќето counry ќе пристигнале парцела во 4-8 работни дена. EMS превозот обично трае 7-15days работни дена во зависност од земјата доставени до ПОС Малезија и Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус , тоа не следење на порака . 2. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите! 3. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. 4. Сите наредби обично се испраќаат надвор рок од 3 работни дена за плаќање добиваат избришани. Ние само брод потврдените адреса предвидено од страна aliexpress.Пред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во aliexpress се совпаѓа со адресата што би сакале ни да брод на Гаранцијата се Враќа 1.Сите наши производи имаат положено преку строга тестирање и проверка пред да брод од 2.Ние обезбедуваме 1 година гаранција . Сите превозот на трошоците треба да бидат платени од страна на клиентите. 3.Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба со цел да се квалификува за враќање на парите или замена на стоката. 4.Ние не се одговорни за било каква физичка штета или штетата е /се резултат на купувачот злоупотреба Повратни информации Сите позитивни повратните информации се ценат . Ако не сте задоволни со нашата служба и производи, ве молиме да ни остават позитивен фидбек. И ние ќе го прават истото за вас. Ако имате било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас, прво, наместо да остави негативни повратни информации. Само негативно или неутрално повратни информации нема да го реши проблемот. Ве молиме да ни веруваат дека ние може да го реши проблемот со satisfational начини. Среќно и Имаат пријатен шопинг искуство! Задржи во допир и се надеваме дека ќе се видиме повторно наскоро!

Главните својства

Структура:
Една Спална Соба
Слоеви:
Еден
Дното Водоотпорен Индекс:
1500-2000 mm
Тип:
3 - 4 Лице Шатор
Бренд Име:
ENNJOI
Област:
280*200cm 250*150cm
Надвор Од Шаторот Водоотпорен Индекс:
1000-1500 mm
Капацитет:
3/4
Зграда Тип:
Брзо Автоматско Отворање
Број На Модел На:
KAR086HH
Стил:
Отворено
Сезоната:
Четири сезона Шатор
Пол Материјал:
FRP
Ткаенини:
210D Оксфорд Ткаенина

Избор на купувачот