НОВИ 12V 90A АЛТЕРНАТОР 0124325008 ЗА МИЦУБИШИ ПРОСТОР ЅВЕЗДА
Ново

НОВИ 12V 90A АЛТЕРНАТОР 0124325008 ЗА МИЦУБИШИ ПРОСТОР ЅВЕЗДА

DEN 5760.00

Во форма достапна за нарачката

НОВИ 12 V 90 A АЛТЕРНАТОР 0124325008 ЗА МИЦУБИШИ ПРОСТОР ЅВЕЗДА
ПЕРФОРМАНСИ ДЕТАЛИ :
Единица излезна моќност : 12 V 90 A
Нето Тежина : 8 KG
РЕФЕРЕНЦА БР. : 0124325008, 0986042680, MD257744, LRA01815, LRA1815, MD257744, MD357744, 437674 2016397 АПЛИКАЦИИ ЗА МИЦУБИШИ Carisma 1.3 12 V [4 G13] 09.2000-10.2004 ЗА МИЦУБИШИ Carisma 1.3 16 V [4 G13] 09.2000-10.2004 ЗА МИЦУБИШИ Простор Ѕвезда 1.3 16 V [4 G13] 06.1998 - ЗА МИЦУБИШИ Простор Ѕвезда 1.3 16 V [4 G13] 06.1998-12.2004 ЗА МИЦУБИШИ Простор Ѕвезда 1.3 16 V [4 G13] 12.1998 - ЗА МИЦУБИШИ Простор Ѕвезда 1.3 16 V [4 G13] 12.1998-12.2004 ЗА МИЦУБИШИ Простор Ѕвезда 1.3 16 V [4 G13] 09.2000 - ЗА МИЦУБИШИ Простор Ѕвезда 1.3 16 V [4 G13] 09.2000-10.2004 ЗА МИЦУБИШИ Простор Ѕвезда 1.6 [4 G92] 01.2001-12.2004 ЗА МИЦУБИШИ Простор Ѕвезда 1.6 16 V [4 G18] 01.2001 - ЗА МИЦУБИШИ Простор Ѕвезда 1.6 16 V [4 G18] 01.2001-12.2004
Гаранција
БЕСПЛАТНИ 360 DAYS ГАРАНЦИЈА
Време на испорака : 1-15days според количината
ПАКУВАЊЕ : НЕУТРАЛЕН КУТИЈА
100% квалификувани производи
100% атрактивна цена
100% искрена служба

Главните својства

Објектот Висина:
20
Другиот Дел Број:
LRA01815, LRA1815, MD257744
Поставување на Возило:
моторот
Земја/Регион на Производство:
Кина
Мицубиши Модел:
Простор Ѕвезда
Производителот Дел Број:
0124325008, 0986042680, MD257744
Бренд Име:
HNROCK
Простор-Ѕвезда Година:
2003,2004
Објектот Должина:
20
Специјални Функции:
алтернатор
Материјал Тип:
Алуминиум
Објектот Тежина:
6kg
Осветленост Дел Број:
MD357744, 437674 2016397
Објектот Ширина:
20
За Возило Брендови/Модел:
Мицубиши
Votage:
12
ЗАСИЛУВАЧ:
90

Избор на купувачот