Силиконска Гума Wiper Ножеви За Hyundai I40 2011 2012 2013 2014 2015 Година Пар 26+16 Шофершајбната Wiper Авто Автомобил Додатоци
Ново

Силиконска Гума Wiper Ножеви За Hyundai I40 2011 2012 2013 2014 2015 Година Пар 26+16 Шофершајбната Wiper Авто Автомобил

DEN 629.00
DEN 911.52

Во форма достапна за нарачката


Wiper Ножеви За Hyundai I40 2011-2016
(2011 2012 2013 2014 2015 2016 година)
Возачот Големина : 26 инчи(65cm)
Патникот Големина : 16 инчи(40cm)
Функција
Висок квалитет wiper ножеви со долгата употреба живот
PBT суровини; Природна гума и нерѓосувачки челик спринт во внатрешноста
Станот и елегантен пролет ленти wiper ножеви .
Користејќи ја истата технологија како Европа премиум автомобил производители . 100% OE дизајн, овие wiper ножеви може да го замени вашиот wiper сечилото директно и одговараат совршено
1.Времето за испорака е познат како belo w
Земја
Прибл.Време на испорака сад 8-15 работни дена Велика Британија/Австралија
10-21 работни дена Канада/Европа/Русија/Шпанија Нормално,14-21 работни дена,но понекогаш тоа трае до 30 дена поради Сопствени Инспекција Јужна Азија/Блискиот Исток
Нормално,14-21 работни дена,но понекогаш тоа трае до 30 дена поради Сопствени Инспекција Бразил/Јужна Америка Нормално,14-21 работни дена,но понекогаш тоа трае до 30 дена поради Сопствени Инспекција
2. Ние ќе брод тоа во рамките во 1 или 2 дена по плаќање потврдена .

3. Адресата ние ќе брод објектот е изведен од информации. Купувачот треба да бидете сигурни дека превозот адреса е сигурен.
4. Ве молиме контактирајте со нас веднаш, пред да замине на Неутрален или Негативен фидбек како ние ќе направиме се во наша моќ да се реши проблемот на ваше задоволство. Отворен спор не е најдобар начин да се справи со проблемот.Комуникацијата е најчесто клучот за решавање на прашања.

Главните својства

Објектот Тежина:
0.3kg
За Возило Брендови/Модел:
Hyundai
Година:
2017Year
Специјални Функции:
Чистење на шофершајбната
Бренд Име:
Mikkuppa
Материјал Тип:
Природна Гума
Hyundai i40-Година:
2011,2012,2013
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Име На Модел:
F07
Објектот Висина:
16inch
Објектот Ширина:
26inch
Hyundai Модел:
i40
Модел, Име:
Hyundai
Количина:
Пар/2 парчиња
Квалитет:
Висок квалитет
Година:
2011 2012 2013 2014 2015 2016 година
автомобил се направи:
За Hyundai i40
Потекло:
NingBo Кина
Пред Wiper Големина На:
26+16
Адаптер:
Специфични-Fit

Избор на купувачот