12pcs MHZ2-20D двонасочни пневматски воздух gripper цилиндар само за Пола Souza HOEN бренд
Ново

12pcs MHZ2-20D двонасочни пневматски воздух gripper цилиндар само за Пола Souza HOEN бренд

DEN 20169.60

Во форма достапна за нарачката

12pcs MHZ2-20 D двонасочни пневматски воздух gripper цилиндар само за Пола Souza HOEN бренд
Pls Ве Молиме Имајте Во Предвид :
-1.Ако ви треба помош,pls контактирајте со нас.
-2.Стоката треба 2-3 работни денови за да се произведе ако производот надвор акции.Ако се јави итна потреба од производот,pls контактирајте со нас.
-3.На следење на број ажурирање е се одложи затоа што треба 1-2 дена за трансфер во Кина (DHL,FEDEX,UPS-от,ТНТ, Итн.)
-4.Ако имате било какви прашања со производот откако ќе го примените стоки,pls дозволете ни да знаеме.
По-услугата ќе услугата ќе додека сте задоволни.

Главните својства

Бренд Име:
HOEN ПНЕВМАТСКИ
Број На Модел На:
MHZ2-20D
Тип:
Цилиндар
is_customized:
YES
Модел:
MHZ2-20D

Избор на купувачот

20Pcs SM8A27 M797 нови
Ново
20Pcs SM8A27 M797 нови
Во форма достапна за нарачката
DEN 865.00
Класификација на производот:

20Pcs J607 СОП нови
Ново
20Pcs J607 СОП нови
Во форма достапна за нарачката
DEN 865.00
Класификација на производот:

20Pcs 2N0608 СОП нови
Ново
20Pcs 2N0608 СОП нови
Во форма достапна за нарачката
DEN 865.00
Класификација на производот:

20Pcs BTS5672E нови
Ново
20Pcs BTS5672E нови
Во форма достапна за нарачката
DEN 1038.00
Класификација на производот:

20Pcs BTS5210G нови
Ново
20Pcs BTS5210G нови
Во форма достапна за нарачката
DEN 865.00
Класификација на производот: