Srjtek 7 За Леново ТАБОТ 3 од Суштинско значење 710F Tab3 TB3-710F TAB3-710 Екран на Допир Digitizer LCD дисплеј Сензор Замена Црна
Ново

Srjtek 7 За Леново ТАБОТ 3 од Суштинско значење 710F Tab3 TB3-710F TAB3-710 Екран на Допир Digitizer LCD дисплеј Сензор Замена

DEN 1398.00
DEN 2150.40

Во форма достапна за нарачката


Опис 1. Нашите екранот е Замена на делови за вашиот таблет КОМПЈУТЕР , тоа е Во парк и со одличен квалитет , и е 100% тестирани добро , кога ќе се испраќаат, можете да видите на следење на број на вашата нарачка. 2. Ние ќе брод во 48 часа по завршувањето на плаќање. 3. Нашите производи ќе брод со силна пакување, Antistatic кеси +Меур торба +Картонска Кутија 4. Пред вас се потврдува екранот може да не работи совршено, ве молиме не користете лепило за да се инсталира на нашите екранот на вашиот опрема , ако екранот ставете лепак, ние не можеме да прифатиме да се врати и да го прашате за плаќање враќање.

Главните својства

боја:
Црна
Бренд Име:
srjtek
Број На Модел На:
За Леново 710f
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Тип На Производ:
Панел LCD Комбо
Компатибилен Бренд:
за lenovo
Број На Модел:
За Леново ТАБОТ 3 од Суштинско значење 710F
Состојба:
Во Парк!!Подготвени Да Брод!!
Големина на:
7 инчен
време на испорака:
2-3 дена
компатибилен за:
За 710f
function1:
За tb3-710F Lcd со Екран на допир
function2:
За tab3-710 Екранот
function3:
За 710f Собрание
ip камери 1080p wifi:
За леново табот 3 710f
Usage2:
За табот 3 710f екранот

Избор на купувачот