2017 Мода Лето Плажа Носат Повремено се Облекуваат Жените Секси V Деколте, Печатење Долго Дел Фустан кратко sleeve Фустан со појас Vestidos
Ново

2017 Мода Лето Плажа Носат Повремено се Облекуваат Жените Секси V Деколте, Печатење Долго Дел Фустан кратко sleeve Фустан со

DEN 454.00
DEN 528.00

Во форма достапна за нарачката


Големина на Табелата (CM) 1(cm)=0.3937(во),1(во)=2.54(cm) Големина Биста Должина S 94cm 114cm М 98cm 115cm L 102cm 116cm XL 106cm 117cm
Answer : ___________________________ Note :
1.Таму можеби 1 -2 cm отстапување во различни големини, локации и истегнување на ткаенини. Големина на табелата е за повикување само, не може да биде мала разлика со она што ќе добиете.
2.Бојата може да бидат посветли или потемни поради различни PC екранот.
3.Измијте го со рака во 30-степен вода, висат да се исуши во сенка, се забранува белење.
4.Има можеби малку разлика на детали и моделот на оваа облека.
ПРЕВОЗОТ БЕЛЕШКИ
За Превозот
1,По добивањето на нарачката, ние ќе бидеме во 2-7 дена за вашата пратка, затоа што стоката треба да домашниот транспорт во Кина,
По 5-8 дена,може да следење на најновите логистика информации.
За Превозот
2,Обично, ние ќе ги искористиме на Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта или E-Пакет бесплатен превозот за вас,
ако сакате да брзо да добиете на стоки, исто така, може да изберете и други комерцијални Курир, како што курирската служба DHL Fedex IP ТНТ;
Време На Испорака
1,Вашиот парцела обично трае 15-25 работни дена да пристигне во Русија,САД,Канада,Austrialia и повеќето Азиски земји.
Тоа трае околу 25-45 дена да пристигне во Јужна Америка со Кина пост Воздухопловната или E-Пакет;
Време На Испорака
2, Особено Бразил , Обично трае 50-65 дена, понекогаш е потребно повеќе од 90 дена,
како што се лошите временски услови, слабата ефикасност на транспорт, посебно fastival и други неконтролирани фактор.
3,Ако не може да се прифати долго превозот време, Можете да ја користите стандардната превозот или изрази.
За Плаќање
Нашите Купувачот Заштита САМО ја заштитува Методи за Плаќање на Ali Express како што е подолу :
За Големината 1,Сите димензии се мери со рака,може да се 1-2cm отстапувања.
2,Заради секој костим за капење дизајн е различен,ве молиме според големина на страница табела за да избере.
Боја На Девијација
Има можеби малку разлики меѓу екран покаже и вистински предмети.
Слики од вистинска предмети,боја може да се разликува малку се должи на поединецот, следење и фотографирањето светлина.
За Наплата
1,прифаќаме да се врати, но цената на враќање е скапо,
ве молиме да се консултирате локалните поштата, и да го користите оригинално пакување.
За Наплата
2,Купувачите можат да се врати ставки во оригиналниот пакет рок од 14 дена по добивањето ако не сте задоволни со тоа.
Ние ќе ви вратат или да испратите замена во рок од 3 работни дена по објектите што сте ги примиле.
3,оригиналот на Превозот и ракувањето со обвиненија не се враќа.
4,Купувачи се одговорни за превозот и доказ за испорака на сите враќа.
За Повратни информации 1,Лоши преглед не е решение на проблемот, ако не сте задоволни, ве молиме контактирајте со нас.
2,Ние го цениме позитивни повратни информации за да ги споделите со нас дека сте примиле вашата нарачка и ќе се задоволи со предмети.
За Повратни Информации
3,ве Молиме да ни даде 5 ѕвезда високи пофалби.Ние со задоволство ќе се врати на позитивни повратни информации за вас, премногу.
Ако не сте добиле вашите предмети или ако dissatisfy со предмети кои сте ги добиле, ве молиме контактирајте со нас во времето.
Ние сме мило да го реши проблемот за вас.Ви благодариме.

Главните својства

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Силуета:
Директно
Деколте:
V Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
Сезоната:
Лето
Стил:
Повик
Број На Модел На:
2017 Нови најновите дизајни памук флорални печатени фустан нерегуларни полите
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Spandex,Памук
Декорација:
Џебови
Бренд Име:
YSMARKET
Фустани Должина:
Средината На Теле
Шаблон Тип:
Печати
Половината:
Природни

Избор на купувачот