Професионални SPT650 Моторна Контрола Коло, боја sprayer Електронски одбор делови TT90650CBA airless боја sprayer
Ново

Професионални SPT650 Моторна Контрола Коло, боја sprayer Електронски одбор делови TT90650CBA airless боја sprayer

DEN 20463.00
DEN 21540.00

Во форма достапна за нарачката


Овој одбор за Контрола се Применува за да се Клипот Пумпа Боја Sprayer SPT650 За напон : Кога ќе ги нарачате овој одбор за Контрола,ве молиме да ни кажете Што ви треба напон ! (1)220 V,50 HZ (2) 220 V,60 HZ (3) 110 V, 50 HZ (4) 110 V,60 HZ

Главните својства

боја:
220V 50 HZ, 220V 60HZ, 110V 50HZ, 110V 60HZ
Број На Модел На:
TT90650CBA
Тип:
Моќ Алатка Делови
Модел:
TT90650CBA
Тип:
контрола коло
се применуваат:
SPT650

Избор на купувачот