20000Lm USB LED Глава светилка XML 3T6+2Q5 Бела Сина светлина 5 Начини Headlamp Светлата Подигаат Главата Факел светилка+батерија 18650
Ново

20000Lm USB LED Глава светилка XML 3T6+2Q5 Бела Сина светлина 5 Начини Headlamp Светлата Подигаат Главата Факел светилка+батерија

DEN 571.00
DEN 671.52

Во форма достапна за нарачката


Карактеристики : 100% 2017 година нови USB headlamp.Тоа може да се полни преку USB полнач. Тоа може да биде велосипед светлина,Риболов Лов Кампување светлина и LED Глава светлината главата светилка може да се прилагоди за 90 степени, Ленти дизајн( не нуркање ) Прилагодливи база е предвидено за секој headlamp, со и назад склоност Внатрешна жици се однесува на висока ефикасност бустер коло, работен напон е широк и може да се користат батерии во најголем степен. Погоден за : Кампување, Планинарење, Backpacking, Лов, Риболов,возење Велосипед за Пребарување и Спасување, итн.
Спецификација : 1.Предмет тип : XML 3 T6 + 2 LED Headlamp 2.Модел на LED : 3*Супер XML T6 + 2 LED 3.Број на LED : 5pcs 4.Излез светла може да дојде до max 10000 lumens [lm] светлата 5.Модел на Батеријата е потребно : 2x3.7v батерија 18650 6.Начини : 5 режими( 1 T6 / 2 T6 / 3 T6 / 2 Q5 сино светло / Flash ) 7.Net Тежина : 175g 8.Батерија : да( со USB полначот ) 9.LED животниот век : 100,000 часа 10.Тип на прекинувач : Clicky/Clickie 11.Вклучете локација : Главата капа 12.Осветлување боја : Бела и Сина
Пакет
1 * LED Headlamp (БЕЗ батерија )
1 * USB полнач
1 * Мало поле
Пакет Б
1 * LED Headlamp
1 * USB полнач
1 * Мало поле
2 * батерија 18650
Постојат 2 канал за плаќање кој е ЈЕНИ, и од Escrew може да направи плаќање од страна на ТТ, Кредитна Картичка, Western Union, Qiwi паричникот и Webmoney Ако сè уште имате прашања за плаќање, ве молиме лице за контакт со клиентите преку овој линк. : Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно, 1 Нарачки ќе бидат испратени во 48 часа по уплатата верификација. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. 2 Сите од објектите се Бесплатни Превозот од КИНА ПОСТ ВОЗДУХ MAIL. Ако ви треба побрзо и стабилна испорака, можете да го избра HK Пост, Сингапур Пост или други комерцијални Изразат како што се ЕМС DHL, UPS-от Fed Ex или ТНТ 12 месеци Производителот `s ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и / или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот сте го добиле. Ако овој објект е примена повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. По утврдувањето на детали, ние ќе го организира наплата, враќање или resending. се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Тоа е високо ценет дека ќе ја напушти 5 ЅВЕЗДА feed врати ако сте задоволни со вашата нарачка. Ако не сте задоволни, ве молиме contect нас веднаш, ние ќе се најде решение во прв пат.

Главните својства

Тип На Објект:
Предните светла
Тип На Батерија:
Литиум Јонска
Префрлете Го Режимот:
Висок/Среден/Низок
Wattage:
50W
Цел:
Кампување
Извор На Светлина:
LED Светилки
Бренд Име:
skywolfeye
Зрак Агол:
180°
Водоотпорен:
Yes
Модел на LED Монистра:
T6
сертификација:
CCC,RoHS
Тип На Светилка:
Камп
боја:
Бела

Избор на купувачот