Природни Bodhi Монистра Нараквици За Жените Тибетански Сребро Lotus Cinnabar Се Зголеми Резба Буда Хривнија Оригинални Колокација
Ново

Природни Bodhi Монистра Нараквици За Жените Тибетански Сребро Lotus Cinnabar Се Зголеми Резба Буда Хривнија Оригинални Колокација

DEN 126.00
DEN 157.92

Во форма достапна за нарачката


[xlmodel]-[фото]-[0000] Производот Фотографии
[xlmodel]-[custom]-[45983] За GQTORCH
- Највлијателните 925 сребрен corporation во источна Кина регионот.
- Материјал Гарантира : Сите предмети материјал е опишан навистина како производ наслов. Целосна наплата ако тоа не е.
- Dropshipping е достапна, загарантирана без цена, брендирање, или било која друга промоција информации во пакет.

Главните својства

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Етнички
Обликотшема:
Круг
Бренд Име:
WKOUD
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Пол:
Жените
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Поставување Тип:
Никој
Метали Тип:
Никој
Материјал:
bodhi
Големина:
7*9mm, 8mm
Број на монистра :
21.
цвет материјал:
Тибетската Сребро Loturs, Cinnabar Роуз

Избор на купувачот