USB Charing LED Велосипед Светлина 10000LM 2*XML T6 блиц Пред Велосипед Светлина Велосипедизам Главата Светилка Headlamp Зрак Спектар 200m Без Батерија
Ново

USB Charing LED Велосипед Светлина 10000LM 2*XML T6 блиц Пред Велосипед Светлина Велосипедизам Главата Светилка Headlamp Зрак

DEN 417.00
DEN 744.96

Во форма достапна за нарачката

Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Време На Испорака :
1.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
2) Плаќање, мора да биде m ade во рок од 3 дена од денот на нарачката. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ние само брод да се потврди цел адреси. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).Dual USB Charing LED Велосипед Светлина 10000 LM 2*XML T6 блиц Пред Велосипед Светлина Велосипедизам Главата Светилка Headlamp Зрак Спектар 200m
Answer : ___________________________ Note : Оваа светлина напојува од батерија пак,но овој не вклучувајќи ја батеријата пак ,ако треба со батерија,ве молиме да се купи,благодарение : )
Спецификација :
Боја : Црна
Материјал : Алуминиум Легура
Сијалица Тип : 2 X XM-LT6 LED
Број на Emitters : 2
Боја За Отпадоци : Кул Бело
Работен Напон : 3. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.0-5v
Напојување : 4 х Батерија 18650 во пакет ( не се вклучуваат на батеријата)
Актуелни : 2500 MA
Вистински Прозрачна : 10000lm
Број на Начини : 4
Режим На Аранжманот : Ниска>Средината>Висок>Strobe
Режим Меморија : Никој
Тип На Прекинувач : Dual Обратна Clicky
Вклучете Локација : Tailcap
Леќи На Камерата : Пластични Филтер
Рефлектор : Алуминиум Мазни
Зрак Опсег : 200m
Димензија : Dxšxv : 66mm x 42mm x 28mm
Пакет се вклучени :
1x Главата светилка
2x O-ring
1) да ја прифатиме Ал ipay, Запад Унија, TT.

Главните својства

боја:
Црна
Монтажа Сместување:
Handlebar
Напојување:
Батеријата
Број На Модел На:
велосипед светлина
сертификација:
CCC
Бренд Име:
VASTFIRE

Избор на купувачот