AREALNA 2018 Лето Kawaii Т Кошула жените блузи Harajuku BasicT-Женски кошули Секојдневен Лабава tshirt camiseta feminina Плус Големина 5XL
Ново

AREALNA 2018 Лето Kawaii Т Кошула жените блузи Harajuku BasicT-Женски кошули Секојдневен Лабава tshirt camiseta feminina Плус

DEN 450.00
DEN 616.32

Во форма достапна за нарачката


Добредојдовте на нашата продавница
Врвен квалитет !!! Најдобра Услуга !!! Ниска цена!!!
Ако имате било какви проблеми со превозот! Ве молиме контактирајте со нас!
Ако сакате да се купи повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас! Ние може да ви понуди попуст!
Answer : ___________________________ Note :
Драг пријател,Можете да проверите подолу големината на табелата за да го изберат правото големина за вас!
Ако не сте сигурни големината, ве молиме контактирајте не и кажете ни ја вашата висина, тежина-биста,
ние ќе ви препорача на правото големина за вас, ви Благодариме!
Пред Да Купи 1. Сите на фотографијата е вистинска слика,различни монитор има некои разлика на Бојата 2. Сите На Кина големини вид на мали во споредба со САД/ЕУ големини 3. Продавница големина на екранот се сите Азија големина.Не го одберете директно во зависност од вашите навики 4.ве молиме бидете сигурни дека можете да се обезбеди уредна достава на адреса, Поштенски Код и телефонски Превозот 1. Ние може да ја испратите вашата цел во 1-7 работни дена откако ќе се плати 2. Ние сме бесплатен превозот преку Кина Пост Воздух Пошта,Ако сте треба други контактирате 3. Не можеме да accpet размена на лични податоци 4. Не можеме да ја испратите вашата нарачка, ако не напишете го телефонскиот број и пост код. Враќање&Наплата 1. Ние ќе рефундирање на или препратете ако производи имаат било продавачот проблем.(квалитет на штета,грешка големина или боја). 2. Ние не ќе се одговорни за купувачот причина.(ред лични информации,даноци,лично им се допаѓаат). 3. Ние accpet reture пакетот поради купувачот причина,но купувачот треба го плати превозот надомест. во рок од 7 дена откако сте го добиле. Повратни информации 1. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме оставете ги вашите 5 ѕвезди postive повратни информации 2. Ако не се задоволни нашите производи,ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти која и повратни информации,ние guarrantee 100 % slove било проблем за вас
'

Главните својства

Големина:
XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
О Деколте
Материјал:
Полиестер,Лен,Памук
Декорација:
Никој
Sleeve Должина(cm):
Краток
Број На Модел На:
Т Кошула жените блузи
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Бренд Име:
AREALNA
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Повик
Облека Должина:
Редовни
Пол:
Жените
боја:
Розова,Морнарица,Каки,Црна,Беж ,Сива
Големина:
XL,2XL,3XL,4XL,5XL,XXL,XXXL,XXXXL,XXXXXL
Сезоната:
Пролет,Лето,Есен
Тип На Единица:
парче
Тежина На Пакет:
0.4kg (0.88lb.)
Пакет Големина:
30cm x 20cm x 10cm (11.81in x 7.87in x 3.94in)
Стил:
Моден

Избор на купувачот