1000g се Зголеми за Спиење Маска - Природна Кожа Исхрана Навлажнувачки Столетните Салон за Убавина Опрема 1kg
Ново

1000g се Зголеми за Спиење Маска - Природна Кожа Исхрана Навлажнувачки Столетните Салон за Убавина Опрема 1kg

DEN 2496.00

Во форма достапна за нарачката

Нашата цел е да се обезбеди највисоко Ниво Услуги на Клиентите, нормално, па ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем што го имате. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. да се утврди дополнителни трошоци се наметне на објектот пред да купувате.
Ние во голема мера го цениме вашата ПОЗИТИВНИ повратни информации. Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да се е-мејл нашата услуга специјалисти 24 Часа на Ден, 7 Дена во неделата. Нарачки ќе бидат обработени и испратени во рок од 24-48 часа по уплатата е јасно.Ние не сме одговорни за било несреќи, одложувања или други прашања кои се одговорност на превозот услуга.За Бразил ќе и до 60 дена понекогаш.
Ве молиме НЕ ГО остави негативен или неутрален повратни информации доколку не сте се доби објект од 30 дена, поради што напоменавме на превозот време постојано.Купувачот е одговорен за враќање превозот цена. Ве молиме контактирајте со нас во рок од 14 дена т од денот ќе примите вашата нарачка, ако имате било какви прашања или проблеми со производот и би сакал да се врати.Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот aliexpress ID. Ако не примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, а потоа ние ќе ви помогнат да ги пратите на тоа.
Придобивки : суштината на природен се зголеми маска што може да се промовира кожата апсорпција и подобрување на кожата е природна заштита бариера и длабока вода за да додадете влага да се направи кожата повеќе мазна и сјајна, давајќи и на кожата мека и нега на повеќето.
Употреба : се Применува Хидрантни маска, целосна масажа на лице или површината покриена за 20-30 минути, исплакнете со вода.
Ние се залагаме за нашите задоволството на клиентите на најдобар можен. Бесплатен Превозот : Сите предмети се со бесплатен превозот ќе бидат испратени од страна на нашите сопствени превозот метод кој се 7-25 работни дена да пристигне зависи од земјата.
Пакетот Вклучува : 1000ml се Зголеми за Спиење Маска
килограм килограм килограм килограм килограм килограм килограм килограм. Ве молиме проверете со вашиот countrys ц.ВАЖНО! ВЕ МОЛИМЕ ПРОЧИТАЈТЕ ЈА! Купувачи се одговорни за увозни давачки, царинските давачки и даноци, доколку ги има.Ние нудиме 14 дена политика на враќање. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
Ние одржување на високи стандарди на excellenceand се бори за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важна за нас.
Кожа : сите типови на кожа, особено за сува кожа, сува, груба, досадна, сува кожа. Ве молиме НЕ остави негативни повратни информации, без да бара помош.Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ УПЛАТАТА, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од Aliexpress. Ако нема одговор во рок од 24 Часа, ве молиме проверете на спам во вашата пошта кутија.Ние прифаќаме Зачувам плаќање само, и мора да се примени во рок од 3 дена од датумот на купување. Или за у себе на расположливиот спиење маска.
1000g се Зголеми за Спиење Маска - Природна Кожа Исхрана Навлажнувачки Столетните Салон за Убавина Опрема 1kg
Главни состојки : Роза екстракти,овес,вештерка шумска ,deionized вода,хијалуронска киселина, колаген, L, C, течни природни алги екстракт, амино киселини навлажнувачки фактор.

Главните својства

Тип На Објект:
Третман & Маска
Пол:
Унисекс
Тип:
Перат Маска
Функција:
Анти-Стареењето
Употреба:
Целото Лице
Состојка:
роуз екстракти
НЕТО-WT.:
1000ml
Формулирањето:
Гел
Број На Модел На:
Други

Избор на купувачот