Карбонски Влакна Предниот Браник Усна Брадата Спојлер за Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Голф 6 VI MK6 GTI 2010-2013 Автомобил Стил
Ново

Карбонски Влакна Предниот Браник Усна Брадата Спојлер за Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Голф 6 VI MK6 GTI 2010-2013 Автомобил Стил

DEN 15026.88

Во форма достапна за нарачката


ЗАБЕЛЕШКА : Ако Не изберете "Бродови Од : Кина", Без ДАНОК ќе се наплаќа.
1. Ние сме производител кој произведува над илјада модел на делови за автомобили. Имаме строга КК пред секоја пратка. Ние сме производител кој произведува над илјада модел на делови за автомобили. Имаме строга КК пред секоја пратка.
2. Ве молиме да ни остават 5 ѕвезди добар фидбек и споделување на убава инсталација слики ако сте задоволни со нашите производи и услуги.
3. Но, ако најдете било каков проблем и штета за дел, ве молиме, ве молиме контактирајте со нас пред да ја напуштат повратни информации.
(Ние препорачуваме да се направи инсталација во вас локална работилница. овој професионален вештини и carefulness е потребно.)
4. Купувачот е одговорен за плаќање на било локалните Обичаи даноци. Ние САМО полнење цена И превозот на трошоците, со исклучок на какви било дополнителни давачки или даноци. Карбонски Влакна Предниот Браник Усна Спојлер Брадата за Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Golf6 MK6 GTI 2010-2013
Направи Модел Година Уреденост на Моторот за "Фолксваген" GTI 2010 База Hatchback 2-Врата 2.0 L 1984 CC 121 Cu. Во. l4 ГАС DOHC Turbocharged за "Фолксваген" GTI 2010 База Hatchback 4-Врата 2.0 L 1984 CC 121 Cu. Во. l4 ГАС DOHC Turbocharged за "Фолксваген" GTI 2011 База Hatchback 2-Врата 2.0 L 1984 CC 121 Cu. Во. l4 ГАС DOHC Turbocharged за "Фолксваген" GTI 2011 База Hatchback 4-Врата 2.0 L 1984 CC 121 Cu. Во. l4 ГАС DOHC Turbocharged за "Фолксваген" GTI 2012 База Hatchback 4-Врата 2.0 L 1984 CC 121 Cu. Во. l4 ГАС DOHC Turbocharged за "Фолксваген" GTI 2012 База Hatchback 2-Врата 2.0 L 1984 CC 121 Cu. Во. l4 ГАС DOHC Turbocharged за "Фолксваген" GTI 2013 База Hatchback 4-Врата 2.0 L 1984 CC 121 Cu. Во. l4 ГАС DOHC Turbocharged за "Фолксваген" GTI 2013 База Hatchback 2-Врата 2.0 L 1984 CC 121 Cu. Во. l4 ГАС DOHC Turbocharged
спецификација :
Боја : Црна
Материјал : Јаглерод Влакна
Инсталација : Користете Шрафови и 3 M Лента
Н. Ж : 2 KG
Површина : Високо полиран 3*3 twill
Пакување : Стандардна Картонска кутија
функција :
1.Fitment : за Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Golf6 MK6 GTI 2010-2013
2.Прецизност дупки,Слободни само прислушување завртки и 3m лента вклучени
3.Јасно грб 3 X3 twill ткаат јаглерод,сјајна површина
4.3 D дизајн,ЦПУ калапи ,тест инсталација на вистински автомобили
5.Создадете нова икона изглед ,Одржување на возилото телото стабилност

Главните својства

Бренд Име:
JCING
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Тип На Објект:
Браници

Избор на купувачот