Бесплатен Превозот 12colors ширина 4.5 cm коњски влакна Полиестер ткаенини Рамен со Рамен Crinoline Плетенка Мрежа Лента headpiece 100yard/многу
Ново

Бесплатен Превозот 12colors ширина 4.5 cm коњски влакна Полиестер ткаенини Рамен со Рамен Crinoline Плетенка Мрежа Лента headpiece

DEN 820.00
DEN 863.52

Во форма достапна за нарачката


Доколку Нарачката до Ние Брод од Страна на EPACKET Бесплатен Превозот Начин Опис 1) Детали Бесплатен Превозот 12colors ширина 4.5 cm коњски влакна Полиестер ткаенини Рамен со Рамен Crinoline Плетенка Мрежа Лента headpiece 100yard/многу 2 Useage Партија капи, покажуваат капи,булчински коса додатоци материјал,DIY коса додатоци 3) Avaliable розова боја,светло сина,жолта,тиркизна,топла розова,црна,бела,црвена,портокалова,злато,темно розова,виолетова може да се меша бојата на вашиот потребни,ве молиме забелешка боја со број и поврзани со количината на вашата цел,ние ќе брод за вас , Тоа е 25 метри/боја,1 многу најмногу може да изберете 4 бои ,можете да изберете било која боја на подолу боја шема Ние да може да се меша бојата за вас ,само оставете порака на која боја и колку ви треба кога ќе цел,ако тоа не забелешка на мешавина боја,ние ќе брод по случаен избор се меша,ви благодариме .

Главните својства

Големина:
4CM
Тип На Објект:
Headwear
Пол:
Жените
Број На Модел На:
SYC01
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Тип:
Hairbands
Материјал:
crinoline
Ширина:
4.5cm
боја:
розева боја,светло сина,жолта,тиркизна,топла розова,црна,бела,темно топла,портокал
Употреба:
Партија,Свадба,Саем,Коктел, По Повод Црква,Лента

Избор на купувачот