SupSindy мажите платно појас Легура автоматско тока најлон воена појас Војска тактички појаси за Мажи најдобар квалитет Машки рака црна
Ново

SupSindy мажите платно појас Легура автоматско тока најлон воена појас Војска тактички појаси за Мажи најдобар квалитет Машки

DEN 384.00
DEN 518.40

Во форма достапна за нарачката


Sup Sindy мажите платно појас Легура автоматско тока најлон воена појас Војска тактички појаси за Мажи најдобар квалитет Машки рака црна

Главните својства

Појас Должина:
125cm
Тип На Објект:
Појаси
Одделот За Името:
Возрасни
Појас Ширина:
3.7 cm
Појаси Материјал:
Плетени,Метал
Стил:
Повик
Пол:
Мажи
Тока Должина:
6.5 см
Тока Ширина:
5cm
Бренд Име:
SupSindy
Број На Модел На:
0705
Шаблон Тип:
Геометриски
боја:
Сиво црна линија Црно црвена линија Каки Сива ArmyGreen
Должина:
125cm
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Мажи
Појаси Материјал:
Плетени

Избор на купувачот