KODASKIN Мотоцикл 2D Амблем Decal Налепница за ЈАМАХА R1_M R1M
Ново

KODASKIN Мотоцикл 2D Амблем Decal Налепница за ЈАМАХА R1_M R1M

DEN 588.00
DEN 619.20

Во форма достапна за нарачката


Моден Дизајн со Висок квалитет Бренд придружба обезбедување на квалитет по класа Направени во Кина област мора да биде чиста и сува

Главните својства

Тип На Објект:
Decals & Налепници
Бренд Име:
ЅВЕЗДА ОБЛАСТА ВИТЕЗ
Објектот Висина:
20cm
Објектот Тежина:
0.01kg
Материјал Тип:
Налепница
Специјални Функции:
Никој
Објектот Должина:
130cm
is_customized:
Yes
Објектот Ширина:
130cm

Избор на купувачот