Boho Готски Панк Јака Ѓердан Ѓердани За Жените Сомот Тетоважа Чипка Изјава Ѓердани Collares Љубов Ѓердани Накит 6 Компјутери
Ново

Boho Готски Панк Јака Ѓердан Ѓердани За Жените Сомот Тетоважа Чипка Изјава Ѓердани Collares Љубов Ѓердани Накит 6 Компјутери

DEN 86.00
DEN 143.04

Во форма достапна за нарачката


JA0022037
Спецификација :
Бренд нови
Материјал : Кадифе + Чипка + Алуминиумски
Боја : Црна
Убави и привлечни
Добра декорација за мода, погоден за сите прилики
Прекрасен подарок за вас и вашите пријатели
Пакет се вклучени :
6 Pcs/Set Ѓердан
Answer : ___________________________ Note :
Поради рака мерење, има големина грешка за 1-5mm
Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот
EMS, DHL, FEDEX, UPS-от се достапни со попуст.
Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашата
стоки во рамките 39-60 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.
Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.
Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 5-15 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.
Ви благодарам многу!
Најдобри Желби!

Главните својства

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Цвет
Pendant Големина:
Никој
Број На Модел На:
Чипка ѓердан во собата,сомот тетоважа чипка ѓердан
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Стил:
Гроздобер
Пол:
Жените
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Метали Тип:
Никој
Бренд Име:
Shellhard
Материјал:
Чипка
Компатибилност:
Други
Функција:
Други

Избор на купувачот