4/7 Парчиња Бел Вез Египетски Памук, Луксузна Постелнина Постави Цар Големина Кралица Кревет Поставен Прекривки Покрие Чаршаф Pillowcase
Ново

4/7 Парчиња Бел Вез Египетски Памук, Луксузна Постелнина Постави Цар Големина Кралица Кревет Поставен Прекривки Покрие Чаршаф

DEN 5688.00
DEN 7584.00

Во форма достапна за нарачката

^Купуваат се повеќе стоки за да добиете дополнителен попуст, кликнете на горната слика да се купи^
Кралицата Големина 4pcs : ( погоден за 1.5~1.8 м во ширина кревет) 1 парче Прекривки ги Покрие : 200 x 230cm(79 x 91inches ) 1 парче чаршаф : 230 х 250cm(91 x 98inches ) 2 парчиња Pillowcases : 48 x 74cm(19 x 30inches ) Кралицата Големина 7pcs : ( погоден за 1.5~1.8 м во ширина кревет) 1 парче Прекривки ги Покрие : 200 x 230cm(79 x 91inches ) 1 парче чаршаф : 230 х 250cm(91 x 98inches ) 2 парчиња Pillowcases : 48 x 74cm(19 x 30inches ) 2 парчиња Плоштадот перница : 60 x 60cm(24 x 24inches ) 1 парче мали перница со core
Кралот Големина 4pcs :
( погоден за 1.8~2.0 m ширина кревет) 1 парче Прекривки ги Покрие : 220 x 240cm(87 x 95inches ) 1 парче чаршаф : 245 х 265cm(96 x 104inches ) 2 парчиња Pillowcases : 48 x 74cm(19 x 30inches )
Кралот Големина 7pcs : : ( погоден за 1.8~2.0 m ширина кревет) 1 парче Прекривки ги Покрие : 220 x 240cm(87 x 95inches ) 1 парче чаршаф : 245 х 265cm(96 x 104inches ) 2 парчиња Pillowcases : 48 x 74cm(19 x 30inches ) 2 парчиња Плоштадот перница : 60 x 60cm(24 x 24inches ) 1 парче мали перница со core
Забелешка 1. Купувачот не треба да плаќаат даноци затоа што ние ќе им даде на ниско декларираната вредност Забелешка 2. Ве молиме проверете ја големината и она што се вклучени внимателно пред да го купат. Забелешка 3. Прирачник за мерење 0~5cm грешка е дозволиво
Љубезно Потсетник : Ова постелнина поставите не вклучуваат било пополнување, ако сакате да се купи утешителот или перница пополнување, ве молиме кликнете на линкот подолу за да се купи.
color1
Оваа постелнина сет изработени од 100% Египетски памук Исклучителна везови
^ Чаршаф со убаво филе, drape подобро.
^ Посебни Прошируваат Дизајн, подобрување на квалитетот на ЖИВОТ!
^ висок квалитет на органски памук,чисто физичко здравје и заштита на животната средина, кралицата големина вклучуваат 1 парче прекривки маска, 1 парче на чаршаф, и 2 парчиња на pillowcases, не вклучуваат било кој додатен^
ПОДАРОК Марами
Добрата вест
Сега се купи објект, не само што ќе уживате попусти но, исто така, може да се добие убава марами подарок. Ако купите две парчиња објект во мојата продавница, можете да добиете две парчиња.
Плаќање во Моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, QIWI, Western Union, Маестро дебитна картичка, Web Money и банкарски трансфер. Повратни информации Знак во Мојот Ali Express. Се потврди приемот на вашата нарачка. Врз ја Напуштат Повратни информации за оваа Трансакција, страната кликнете ја Напуштат Повратни информации. За Даноци Обично не треба да се плаќаат даноци, но понекогаш пакет може да треба да плаќање на увозни давачки во многу мал број земји, овие трошоци се на купувачот одговорност . Shippment Обично превозот ќе се организира во рамките на 1-3 дневна по плаќање. Ние секогаш користете брзо превозот начини за слободни,како што се Fedex,UPS,TNT,DHL, и одлучуваат употреба кои шпедиција, ако сакате конкретни шпедиција, оставете порака до нас.

Главните својства

Големина:
Queen size 4pcs, Queen size 7pcs, King size 4pcs, King size 7pcs
Ткаенина Густина:
133 * 76
Бренд Име:
IvaRose ДОМА ТЕКСТИЛ
Апликација Големина:
1.8 метри (6 стапки),2.0 m (6.6 стапки),1.5 m (5 метри)
одделение:
квалитет
Тип:
Лист, Pillowcase & Прекривки Покрие Поставува
Постојаност На Боја (Одделение):
2-3
Материјал:
Египетски памук
Шема:
Извезена
Број На Модел На:
0059-75
тема count:
≥600TC
Пополнување:
Никој
Тежина:
4
Шаблон Тип:
Сценско
is_customized:
Yes
Стил:
Западен
Ткаенина Count:
60
Техника:
applique везови
Употреба:
Дома
Количина:
4/7pcs
превозот:
Брза испорака како што Fexdex,UPS,TNT,DHL,итн
Пакет:
ПВЦ пакување(ако ви требаат повеќе убави пакет.контактирајте со нас
боја:
Бела
Употреба:
Возрасни
Тип:
Прекривки Покрие Сет(Без Утешителот)

Избор на купувачот