Црна/бела Нови Ingo INU10DC 10.1 Екран на Допир екран на Допир Панел digitizer Стакло Сензор Замена Бесплатен Превозот
Ново

Црна/бела Нови Ingo INU10DC 10.1 Екран на Допир екран на Допир Панел digitizer Стакло Сензор Замена Бесплатен Превозот

DEN 888.00

Во форма достапна за нарачката


Купувачи, ве молиме имајте во предвид.

Главните својства

боја:
Бела, Црна
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Број На Модел На:
Ingo INU10DC 10.1
Бренд Име:
NINJACASE
Големина На Екранот:
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Компатибилен Бренд:
Ingo INU10DC 10.1

Избор на купувачот