YAOPEI 8K0 959 851D 8U0 959 851 8U0959851 За Audi A4 Q3 П5 2007 - Мајстор Страна Моќност Електрични Прозорец Контрола Switch Копчето
Ново

YAOPEI 8K0 959 851D 8U0 959 851 8U0959851 За Audi A4 Q3 П5 2007 - Мајстор Страна Моќност Електрични Прозорец Контрола Switch

DEN 613.00
DEN 705.12

Во форма достапна за нарачката

Висок Квалитет 8 K0 959 851 D 8 U0 959 851 8 U0959851 За Audi A4 Q3 П5 2007 - Мајстор Страна Моќност Електрични Прозорец Контрола Switch Копчето
Fitment За Audi A4 (8 K2,Б8) 2007 - За Audi A4 Allroad(8 KH,Б8) 2009 - За Audi A4 Avant(8 K5,Б8) 2008 - За Ауди П5 (8 R) 2008 - За Audi Q3 (8 U) 2011-
Производот Се Покаже

Главните својства

Објектот Висина:
3cm
A4-Година:
2001,2009,2010,2011,2012
Audi Модел:
A4
Објектот Должина:
8cm
Објектот Ширина:
3cm
Име На Модел:
8K0 959 851D 8U0 959 851 8U0959851
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Година:
За Audi A4 Q3 П5 2007-
Објектот Тежина:
0.01kg
Тип На Објект:
Прозорецот Контрола Префрлате
Бренд Име:
YAOPEI
За Возило Брендови/Модел:
Audi
Материјал Тип:
Стандард
Специјални Функции:
Електрични Господар Прозорец За Контрола На Копчето Се Префрла
Објектот Дијаметар:
3inch
боја:
како Слика
OE БР.:
8K0 959 851D 8U0 959 851 8U0959851
Материјал Тип:
8K0 959 851D 8U0 959 851 8U0959851
За Возило Модел:
За Audi A4 Q3 П5 2007-
Специјални Функции:
8K0 959 851D 8U0 959 851 8U0959851
Состојба:
100% нови
OE БР 2:
8K0 959 851D 8U0 959 851 8U0959851
Тип На Објект:
Прекинувачи
Тип На Прекинувач:
Притисни Копче
Производителот Дел Број:
8U0959851

Избор на купувачот