Силиконска Гума Види Бенд 22mm за Baume & Mercier Watchband врвка за околу Рака Јамка Појас Хривнија Црна, Сина, Црвена+ Пролет Бар
Ново

Силиконска Гума Види Бенд 22mm за Baume & Mercier Watchband врвка за околу Рака Јамка Појас Хривнија Црна, Сина, Црвена+ Пролет

DEN 666.00
DEN 666.24

Во форма достапна за нарачката


Добредојдовте во мојата продавница
Модел : за Baume & Mercier со Право се Види на Лицето (Classima, Capeland, Хемптон, Clifton, итн.)

Црна
Сина
Црвена
Пинк
Сива

Главните својства

Бендот Ширина:
22mm
Тип На Објект:
Watchbands
Затворач Тип:
Тока
Состојба:
Нова без ознаки
Бренд Име:
CHASBETE
Бендот Материјал Тип:
Гума
Број На Модел На:
за Baume & Mercier
Бендот Должина:
прилагодлив

Избор на купувачот