Светло сина или 15 Бои 20CM Fascinator Основи Имитација Sinamay дерби fascinator капи база на Жените свадба Партија headwear 5pcs/многу
Ново

Светло сина или 15 Бои 20CM Fascinator Основи Имитација Sinamay дерби fascinator капи база на Жените свадба Партија headwear

DEN 671.52

Во форма достапна за нарачката

Доколку Нарачката до Ние Брод од Страна на EPACKET Бесплатен Превозот Начин Опис 1) Детали Светло сина или 15 Бои 20 CM Fascinator Основи Имитација Sinamay дерби fascinator капи база на Жените свадба Партија headwear 5pcs/многу 2 Useage Партија капи, покажуваат капи,булчински коса додатоци,партија headwear 3) Avaliable боја на слонова коска,црна,црвена,топла розова,e merald зелена ,тиркизна,жолта,бела,праска,сива,,, морска сина,светло сина,кралска сина,marron,розова ние да може да се меша бојата за вас ,вие само оставете порака на која боја и колку ви треба кога ќе цел,ако тоа не забелешка на мешавина боја,ние ќе брод по случаен избор се меша,ви благодариме

Главните својства

Повод:
Свети Патрик Ден,Денот на Мајката,ноќта на Вештерките,Роденден,Забава,Големиот Настан,Кинеската Нова Година,Венчавка,Денот на Вљубените,Крштевки & Крштевањето,Годишнина,Свадба & Ангажирање,Нова Година,Божиќ
Шема:
Никој
Употреба:
Возрасни
Број На Модел На:
SYB01
is_customized:
Yes
Материјал:
Имитација Sinamay
Големина:
20*18cm
боја:
Црвена,сина,портокалова,виолетова,топла розова,turquiose,слонова коска,зелена,бела,црна
Употреба:
Партија,Свадба,Саем,Коктел, По Повод Црква,Настан

Избор на купувачот