50pcs РАК на ДОЈКА Лента Шарм dangle шарм виси hummer затворач Macroporous монистра шарм Diy накит додатоци
Ново

50pcs РАК на ДОЈКА Лента Шарм dangle шарм виси hummer затворач Macroporous монистра шарм Diy накит додатоци

DEN 345.00
DEN 379.20

Во форма достапна за нарачката

50pcs РАК на ДОЈКА Лента Шарм dangle шарм виси hummer затворач Macroporous монистра шарм Diy накит додатоци
1) Тип : Dangle Шарм 2) MOQ : 50 компјутери 3)Материјал : Алуминиум (Сите слика биле направени од вистинска предмети.Постојат боја разликата помеѓу сликата и вистински теми, бидејќи на светлината кога ги преземе,толку реално предмети е боја е десно.) ПРЕВОЗОТ : ЗАБЕЛЕШКА : Купувачот ќе биде одговорен за даноци,царински и други давачки во текот на превозот! Сите предмети треба да се испраќаат до Aliexpress потврдена адреса, ве молиме проверете внимателно пред да го поставите цел ,ви благодариме !
ЗАДОВОЛСТВОТО НА КЛИЕНТИТЕ
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.
Се надевам дека ќе добар ден!
Ви благодариме за вашиот добредојдени.

Главните својства

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
ОБВИВКА НАКИТ
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
DC178
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Шарм Тип:
Срцата
Тип:
dangle шарм
боја:
како слик
Материјал:
Легура

Избор на купувачот