Модерен минималистички дневна соба и Ѕидни Светилки врежан LED светилка во позадина спалната соба ноќни ламби полица на ѕидот светилка креативните
Ново

Модерен минималистички дневна соба и Ѕидни Светилки врежан LED светилка во позадина спалната соба ноќни ламби полица на ѕидот

DEN 3359.52

Во форма достапна за нарачката


Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.
Обезбедување на квалитет!
Дај ми ги сите мои најмили клиенти.
опис :
(1) Материјал : смола
(2) Боја : бела
(3) Осветлување : LED (топла и ладна светлина, може да го изберете)
(4) Напон : 90 V-260 V, ние ќе брод во зависност од вашата земја.
Answer : ___________________________ Note : Основни собранието е потребно.
Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.
Ние брод на остатокот од светот, ако не сте во транспорт земја листата, ве молиме контактирајте со нас,
Превозот и време може да се разликува
кружен плоштад цвет три стил може да се избере
големина : L60/80/120 CM w12/12/12cm H12/12/12 CM

Главните својства

Wattage:
12 X12 X60CM, 12 X12 X80CM, 12 X12 X120CM
Температура На Боја:
топла светлина, бела светлина
Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
Бренд Име:
WINZSC
Сенка Ветер:
До & Долу
Напон:
90-260V
Примена:
Foyer
Материјал:
Смола
Извор На Енергија:
AC
Употреба:
празник
Техника:
Перфориран
Број На Модел На:
2
Осветлување Област:
10-15square метри
Карактеристики:
2
Тело Материјал:
ПВЦ
Е dimmable:
No
Е Светилки Вклучени:
Yes
Стил:
Арт Деко
Боја На Каросеријата:
Бела
Гаранција:
2
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
сертификација:
CCC
Број на извори на светлина:
1
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
База Тип:
LED
Тип На Прекинувач:
2

Избор на купувачот