4mm Топката Крајот Долго Метрички Хексагонални Хексадецимален Копче L Облик Клуч 8 Компјутери
Ново

4mm Топката Крајот Долго Метрички Хексагонални Хексадецимален Копче L Облик Клуч 8 Компјутери

DEN 136.80

Во форма достапна за нарачката

Карактеристики "L" облик за лесно да зафат и лесен за употреба. Погоден за подобар пристап до хексадецимален главата завртки на машината, автомобил возила итн. Со топката крајот, можете лесно да се стегне и се олабави хексадецимален завртки во еден агол, што е корисно за добивање во оние тешко да се постигне места. Карактеристики "L" облик за лесно да зафат и лесен за употреба.
Погоден за подобар пристап до хексадецимален главата завртки на машината, автомобил возила итн.
Со топката крајот, можете лесно да се стегне и се олабави хексадецимален завртки во еден агол, што е корисно за добивање во оние тешко да се постигне места.
Име На Производ : Хексадецимален Клучна Алатка
Функција : Хексадецимален Главата, L Облик, Топката Крај
Хексадецимален Големина : 4mm
Големина : 110mm x 28mm / 4.3" x 1.1" (L*W)
Боја : Сребрена На Ѕвонење
Материјал : Метал
Тежина : 122g
Пакет Содржина : 8 Компјутери x Хексадецимален Клучна Алатка
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Главните својства

Бренд Име:
retemporel

Избор на купувачот