Гроздобер Вистински Кравја Кожа Watchband за Apple iWatch Види 38mm 42mm Серија 1 2 3 Бенд Челик Тока врвка за околу Рака Хривнија Браун
Ново

Гроздобер Вистински Кравја Кожа Watchband за Apple iWatch Види 38mm 42mm Серија 1 2 3 Бенд Челик Тока врвка за околу Рака Хривнија

DEN 623.52

Во форма достапна за нарачката

Гроздобер Вистински Кравја Кожа Watchband + Адаптери за Apple Види 38mm 42mm Серија 1 2 3 за Сите Модели на 2 Бои 4 Опции, Темно Кафена Б, Темно Кафена S, Светло Кафеава Б, Светло Кафеава S (Б Значи Црн Тока со Црна Адаптер, S Значи Сребрена Тока со Сребро Адаптер) ТЕМНО КАФЕНА Б ТЕМНО КАФЕАВА боја S СВЕТЛО КАФЕАВА Б СВЕТЛО КАФЕАВА S Спецификација : - Направени од горниот слој вистински кравја кожа (Двојно Страни), на насловната страна е од Велур Шема, која е гроздобер и со некои посебни добро чувство на допир; задната страна е Обична Шема, која е водоотпорен, меки и удобни за носење. - Crafetd крои со уредни линии, и ЕКСТРА ДЕБЕЛИ нерѓосувачки челик тока, четка заврши, исто како и онаа за Panerai, пристојно и здрав за употреба. - Со брзо ослободување адаптери, само инсталирајте и одвојте бендот директно од страна на рака, без алатки потребни, без проблеми! - Се прилагодува на големината на индивидуалните зглобовите, одговара и за Мажите и Жените Забелешки : - Само watchband да го продаде, го види прикажан на фотографијата НЕ се вклучени!!! Пакетот вклучува : 1 x Види Бенд со Адаптери

Главните својства

Бендот Ширина:
38mm, 42mm
Тип На Објект:
Watchbands
Бендот Материјал Тип:
Кравја Кожа
Состојба:
Нова без ознаки
Затворач Тип:
Големи Не ' Рѓосувачки Челик Тока
Бренд Име:
TRUMiRR
Број На Модел На:
за Apple iWatch Sport Издание 38mm 42mm
Бендот Должина:
прилагодете

Избор на купувачот