500p!Супер се Водат Студент Повик Краток Глуждот Чорапи,Мажи&Жени&Девојка&Момче Спортски Памук Слободно Мрежа Sock,Пролет&Лето,32-42yard
Ново

500p!Супер се Водат Студент Повик Краток Глуждот Чорапи,Мажи&Жени&Девојка&Момче Спортски Памук Слободно Мрежа Sock,Пролет&Лето,32-42yard

DEN 23688.00
DEN 31584.00

Во форма достапна за нарачката


Тинејџерски & Студентот е Омилена!
Супер се Водат Студент Повик Краток Глуждот Чорапи,Мажи&Жени&Девојка&Момче Спортски Памук Слободно Мрежа Чорапи,Пролет&Лето,32-42yards Удобно, Абсорбента, Дише, Анти-мирис Супер Водат Големина : бесплатно ( еднаков 32-42 дворови; Одговара за 21-26cm должина нога) Материјал : 100% Чист Памук, Ако сакате да купите меша бои, ве Молиме оставете порака за она што го сакате.

Главните својства

Големина:
34 to 42 yards
Тип На Објект:
Sock
Пол:
Мажи
Бренд Име:
Vado
Број На Модел На:
СМ-03S
Дебелина:
Стандард
Sock Тип:
Повик
Висок:
Глуждот
Материјал:
Памук,Полиестер
објектот стил:
Мажите&Момче секојдневен кратки чорапи
Функција:
Супер се Водат,Удобно, Абсорбента, Дише, Анти-мирис
Одговараат за сезоната:
Пролет, Лето, Есен
бесплатни големина:
Супер се Водат; Одговара за 32-42 дворови; (21-26cm должина нога)

Избор на купувачот