Lureme Гроздобер Накит уроци Дрво Монистра Кожа Мулти Слоеви Хривнија Прилагодливи (bl003158)
Ново

Lureme Гроздобер Накит уроци Дрво Монистра Кожа Мулти Слоеви Хривнија Прилагодливи (bl003158)

DEN 175.00
DEN 350.40

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Бренд Име:
Lureme
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
кожа
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
bl003158
Обликотшема:
Геометриски
Пол:
Жените
Поставување Тип:
Никој
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Затворач Тип:
Кутија-со-јазик-и-безбедност
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден

Избор на купувачот