Жените Чизми Жените Чевли Жена Зимски Чевли Снег Чизми Мека Круг Пети Глуждот Чизми Плус Големина Црна
Ново

Жените Чизми Жените Чевли Жена Зимски Чевли Снег Чизми Мека Круг Пети Глуждот Чизми Плус Големина Црна

DEN 738.00
DEN 984.00

Во форма достапна за нарачката


Жените Чизми Жените Чевли Жена Зимски Чевли Снег Чизми Мека Круг Пети Глуждот Чизми Плус Големина Црна
За Жените Големина
Ве молиме изберете големина според нога должина (од пета до пети )!
Друга земја различни материјали имаат различна големина стандард .
Така и нашата НИ големина ,Европа големина може да имаат некои различни со твое.
Pls мерка нога должина на прв, а потоа изберете големина соодветно.
21.5-22cm нога должина =4.5 големина
22.1-22.5 cm нога должина =5 size
22.6-23cm нога должина =6 големина
23.1-23.5 cm нога должина =6.5 големина
23.6-24cm нога должина =7.5 големина
24.1-24.5 cm нога должина =8.5 големина
24.6-25cm нога должина =9 големина
25.1-беа 25,5 см нога должина =9.5 големина
25.6-26cm нога должина =10 големина
26.1-26.5 cm нога должина =10.5 големина
26.6-27cm нога должина =12 големина
Ако ногата големината е стандардна ,ве молиме изберете големина како погоре.
Ако ногата големина е fatter од стандардните , ве молиме изберете поголем една големина ,
Ако ногата големина е потенка отколку стандард , ве молиме, изберете ја помали еден големина
Испорака
1·Пратката Кина Пост/МСМ/DHL/ФЕДЕКС.
2·ве Молиме контактирајте со нас ако вашиот пакет имаат проблемот со превозот на
3·Ние ќе брод од вашиот производ во 1-7 дена(според количината)откако ќе заврши исплатата.
Плаќање
1·Ние го прифаќаме Голема,Master card,T/T,Westerm Унија,Moneybookers и Дебитна картичка како плаќање начин.
2·Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена по ред е создадена,ако цел не е платен по 3 дена,тоа ќе биде затворена.
3·Ако не можете да направи плаќање за нов ред,ве молиме почекајте неколку минути, или контактирајте со нас .Ние ќе ви помогнат да проверите дали постои било каков проблем на нов поредок.
Повратни информации
1·Ако имате проблем со пакет и за време на испорака,ве молиме контактирајте со нас.
2·Вашиот почетокот на потврда ќе бидат високо ценети по добивањето на вашиот пакет.
3·ви Благодарам каша за шопинг во нашата и да даде толку каша поддршка на нас.вашите 5 започнува Повратни информации е многу важна за нас.
Контактирајте Со Нас
1·Вашето пребарување се добредојдени тука.
2·Нашите работното време е 24 ЧАСА секој ден.
3·Можете да ни испратите порака од Трговија со датотеки, или E-mail.Ние ќе се вратам на вас откако ќе ја добиете вашата порака.

Главните својства

Чевли Големина:
6, 6.5, 7.5, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 12
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Пета Тип:
Станот со
Бренд Име:
KUIDFAR
Број На Модел На:
151031
Горниот Материјал:
Faux Велур
Пета Висина:
Станот (≤1cm)
Сезоната:
Зима
Обвивка Материјал:
Кадифен
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Вратило Материјал:
Стадото
Моден Елемент:
Шиење
Подигнете Тип:
Чизми За Снег
Со Платформи:
No
is_handmade:
Yes
Insole Материјал:
Кадифен
Затворање Тип:
Чипка-Up
Пети Форма:
Круг Пети
Подигнете Висина:
Глуждот
Outsole Материјал:
Гума
Шаблон Тип:
Крпеница

Избор на купувачот