Leadstar,9 инчи 16:9 TFT DVBT2/DVBT/ISDB digital & аналогни мини led HD TV сите во 1 Автомобил ТВ Поддршка USB снимање ТВ програма
Ново

Leadstar,9 инчи 16:9 TFT DVBT2/DVBT/ISDB digital & аналогни мини led HD TV сите во 1 Автомобил ТВ Поддршка USB снимање ТВ програма

DEN 3684.00
DEN 5418.24

Во форма достапна за нарачката


9 инчи 16 : 9 TFT DVBT&T2/ISDB digital & аналогни мини led HD преносни ТВ сите во 1 Поддржуваат USB снимање ТВ програма
(Користење во Швајцарија,Германија,Франција и Поголемиот дел од европските Земји треба Dolby Верзија
ВО РУСИЈА не треба Dolby )
Ние се вратија.
Ова е нашата нова листа на тв.
Нашите тв е многу топла продажба во над минатата година.
Сега ние ажурирање на нашите информации и производот,се надеваат дека ќе им даде на секоја пријател добар expreiencement на користење на нашите тв.
Ви благодариме.
Ставка Детали :
Спецификација :
* Дисплеј : 9"Color TFT-LED
* Екран dimention сооднос : 16 : 9
* Врв осветленост : 500cd/㎡
* Contrast ratio : 300 : 1
* Агол на гледање : 165degree
* Време на одговор : 8 MS
* Потрошувачка на енергија :
Карактеристики :
1.Целосна Усогласеност со DVBT2,Compactable со DVBT.
2. Со аналогна ТЕЛЕВИЗИЈА, исто така, DTV+АТВ сите во 1 ТВ .
3. 12 V влез desigh за автомобил, сончева енергија, користење .
4. Вградена Батерија за преносни употреба .
5.Со USB приклучок, ТФ-картичка слот, игра содржина на U-флеш диск, поддршка за 1080 P видео, MKV, MOV, AVI, WMV, MPEG1-4, MP4, FLV, MP3, видео, висока birate декодира.
6. 110 V~240 V универзална напојување,DC влез низок да се 12 V со повеќе безбедност.
7. Опремен со високо-капацитетот на литиум батерии за надворешна употреба.
8.Висока чувствителност тјунер,го зајакнува сигнал receptivity.
9. DTV поддршка на HD ТВ програма recorde да USB флеш или Хард диск(ПВР)funtion.
shippment
Објектот се испраќаат во рок од 3 работни дена откако уплатата се населиле. Ако не можете да добиете предмети во времето, ве молиме контактирајте со нас да ни прво, ние ќ се провери и да ги реши тоа за вас наскоро. Ние ќе ви одговори вашиот e-mail во рок од 24 часа нормално. понекогаш имаме малку доцнење поради викенд или празник. Ако не можете да добиете на нашата mail по 48 часа, ве молиме проверете ја вашата спам или контактирајте со нас да ни со други e-mail адреса.
По продажба
1.Ако сè уште не добиете пакет над 90 дена,ве молиме отворете некој спор.
2.Ако не знаете како да ги пратите express,кажете ни и ние ќе ви помогнат.
3.Кога ќе го примите пакетот,ќе се најдат на овој проблем,ве молиме контактирајте со нас.
Да ни даде шанса да commnuicate со вас ,
ако сеуште не сте задоволни со нашата реши,можете да изберете остави лош повратни информации за да се казнат нас.
4.Ако купите нашите производи,ние и ветуваме да го реши секој проблем за нашиот производ засекогаш.
5. Отворен спор или остави лош повратни информации,без да комуницира со нас да се реши проблемот,ние ќе се чувствувате тажно.
Бидејќи добар фидбек е нашиот живот.

Главните својства

Резолуција:
SVGA(800*600)
DVD Поддршка:
No
Примање Систем:
SECAM,PAL,NTSC
Тежина:
465g
Интерфејс Тип:
Composite A/V
батеријата поддршка:
Yes
SD Картичка Поддршка:
Yes
ТФ-Картичка Поддршка:
No
Големина(Со Пакет):
34.5 cm*19.5 cm*8cm
ЕВД Поддршка:
No
Звучник За Поддршка:
No
3D поддршка:
No
Тежина(Со Пакет):
995g
Големина:
9 INCH
Освежете Го Оценувате:
Ntsc(60Hz)
Големина На Екранот:
6.1-9 инчи
Бренд Име:
LEADSTAR
Размерот:
16
Екранот:
9Color TFT-LCD
Екран dimention сооднос:
16
Врв светлината:
350cd/м2
видео влез:
PAL/NTSC или PAL/SECAM
верзија:
ДИГИТАЛНА-T2
Видот На Мрежната Конекција:
Не е поддржано
Широк Екран Поддршка:
Yes
Резолуција:
800 x 600
Модел:
D9

Избор на купувачот