За Leagoo T5 Случај, За Leagoo T5s Моден Бизнис Магнетски затворач Флип Кожа Ексклузивни Случај За LEAGOO Z5C Покривајте Телефонот Торба
Ново

За Leagoo T5 Случај, За Leagoo T5s Моден Бизнис Магнетски затворач Флип Кожа Ексклузивни Случај За LEAGOO Z5C Покривајте Телефонот

DEN 204.00
DEN 239.52

Во форма достапна за нарачката

Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!! кога редоследот на објектите,pls се пополни во името на примачот име и презиме, детални адреса, проверете го и поштенски код и телефонски број, ви благодарам.

Главните својства

Материјал:
за Leagoo T5s, за Leagoo T5, за Leagoo Z5c
Мало Пакет:
Yes
Функција:
Потпирачот,Нечистотија-отпорен на
Бренд Име:
SZLHRSD
Карактеристики:
маска Паричникот Флип Случај
Тип:
Флип Случај
Големина:
5 5.5
Компатибилен Бренд:
За Leagoo T5
Модел 1:
за Leagoo Z5c 5
Модел 2:
за Leagoo T5s 5.5
Модел 3:
за Leagoo T5 5.5

Избор на купувачот