Naomy&ZP Јака Макси Ѓердан Ѓердан Јаже слоевит Буци Модната Панк Изјава Моќ Chocker Ѓердан 2017 На Жените Накит
Ново

Naomy&ZP Јака Макси Ѓердан Ѓердан Јаже слоевит Буци Модната Панк Изјава Моќ Chocker Ѓердан 2017 На Жените Накит

DEN 158.00
DEN 197.76

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Бренд Име:
Naomy&ZP
Материјал:
Кристал
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Пол:
Жените
Број На Модел На:
кристал ѓердан ѓердан
Обликотшема:
bowknot
Pendant Големина:
кристал ѓердан ѓердан
Функција:
Никој
Тежина:
29.1g

Избор на купувачот